Klasy III i IV w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Lądzie
2025-04-30
W dniach 1,4,8 i 11 kwietnia klasy III i IV odwiedziły Ośrodek Edukacji Przyrodniczej w Lądzie. Podczas zajęć uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez edukatorów. Poznali ...

.png)
.png)