^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Wyniki konkursów - 2015/2016

Osiągnięcia uczniów w konkursach
w roku szkolnym 2015/2016 przedstawiają się następująco:

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

1 wynik bardzo dobry:

  • Wiktor Wiśniewski z klasy 2a

6 wyróżnień:

  • Bartosz Madalski z klasy 4a
  • Konrad Przygoda z klasy 4b
  • Zofia Kasprzyk z klasy 4a
  • Maria Gaca z klasy 4a
  • Kacper Okoniewski z klasy 4a
  • Katarzyna Dębicka z klasy 6c
Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

4 laureatów:

  • Alicja Machowiak z klasy 5b
  • Jan Święciochowski z klasy 5b
  • Kornelia Dolatowska z klasy 6c
  • Patryk Naglik z klasy 6c
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Galileo

1 wyróżnienie:

  • Daria Kowalówczana z klasy 6b
Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Galileo

1 laureat:

  • Zuzanna Trojanowicz z klasy 4c

6 wyróżnień:

  • Maria Gaca z klasy 4a
  • Zofia Kasprzyk z klasy 4a
  • Bartosz Madalski z klasy 4a
  • Alicja Machowiak z klasy 5b
  • Jan Święciochowski z klasy 5c
  • Kornelia Dolatowska z klasy 6c
Ogólnopolska Olimpiada
z Języka Angielskiego Olimpus

4 laureatów:

  • Kornelia Dolatowska z klasy 6c
  • Patryk Naglik z klasy 6c
  • Alicja Machowiak z klasy 5b
  • Jan Święciochowski z klasy 5c
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek
nauczanie zintegrowane

1 laureat:

  • Wiktor Wiśniewski z klasy 2a
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek
z Języka Angielskiego

1 laureat:

  • Wiktor Wiśniewski z klasy 2a
Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki
„Razem z Kubusiem dbam o naturę”

7 wyróżnień:

  • Marcin Dąbrowski z klasy 2a
  • Martyna Piasecka z „0”III
  • Wojciech Hierowski z klasy 3a
  • Alicja Machowiak z klasy 5b
  • Wiktor Wojtkowiak z klasy 6b
  • Amelia Adamczewska z „0”III
  • Daria Błaszczyk z klasy 2b
Ogólnopolski Konkurs Literacki w Języku Angielskim

1 laureat:

  • Patryk Naglik z klasy 6c

4 wyróżnienia:

  • Alicja Machowiak z klasy 5b
  • Kornelia Dolatowska z klasy 6c
  • Wojciech Machowiak z klasy 6b
  • Julia Szkudlarek z klasy 6a
Ogólnopolski Konkurs Zuch
Nauczanie Zintegrowane

2 laureatów

  • Julia Blejwas z klasy 1b
  • Wiktor Wiśniewski z klasy 2a
Ogólnopolski Konkurs Zuch – Język Angielski

laureat:

  • Wiktor Wiśniewski z klasy 2a
VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
„Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”
organizowany przez
Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

I miejsce w powiecie:

  • Weronika Tomczak z klasy 5b
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
na Najciekawszą ilustrację do wiersza Juliana Tuwima

nagroda pocieszenia:

  • Paweł Szlachetka z „0”II
Ogólnopolski Konkurs z j. niemieckiego ALBUS 2016

laureat:

  • Alicja Machowiak z klasy 5b
  • Weronika Tomczak z klasy 5b

wyróżnienie:

  • Jan Święciochowski z klasy 5c
  • Patryk Naglik z klasy 6c

Ogólnopolski Konkurs plastyczno-literacki
„Polak – Jan Paweł II – znawca sportu”
organizowany w ramach kampanii
"Rodzinne Czytanie" - "Cała Polska Czyta Dzieciom"

  • Hanna Pikos z klasy 3a
  • Maja Pikos  z klasy 6c
  • Alicja Machowiak z klasy 5b
  • Amelia Machowska z klasy 3a
  • Wojciech Machowiak z klasy 6b
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

do etapu rejonowego zakwalifikowała się

  • Kornelia Dolatowska z klasy 6c

XIX Wielkopolski Konkurs Recytatorski
i Plastyczny „Wierszydełko”
XXIV Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych

I miejsce w etapie rejonowym

  • Kornelia Dolatowska z kl. 6c

II miejsce w finale

  • Kornelia Dolatowska z klasy 6c
Powiatowy Konkurs Plastyczny
„Złóż życzenia Mrówce”
organizowany przez market „Mrówka”

laureat:

  • Gracjan Bączak z kl. 3a

wyróżnienia:

  • Paulina Wojtas z kl. 2b
  • Marcel Wachowiak z kl. 2b
  • Jakub Szemfeld z klasy 2b
Szkolny Konkurs Plastyczny
„Mój własny różaniec – moja pomoc w modlitwie”

wyróżniono 5 uczniów:

  • Kacper Kasprzak z klasy 3a
  • Rozalia Wujczyk z klasy 1f
  • Anna Pikos z klasy 3c
  • Oliwia Sroka z klasy 3b
  • Martyna Dominiczak z klasy 2a
Szkolny Konkurs Plastyczny
„Najpiękniejsza Legenda”

wyróżniono pracę

  • Michała Dominiaka z klasy 5c
Szkolny Konkurs Plastyczny
„Najpiękniejsza zakładka”

wyróżniono:

  • Kacpra Siepielskiego z klasy 1a
  • Darię Błaszczak z klasy 2b
  • Alana Nowaka z klasy 3c
Szkolny Konkurs Czytelniczy
„Zgadnij co czytam?”

wyróżniono:

  • Małgorzatę Kozłowską z klasy 5c
  • Martynę Sęk z klasy 6c
  • Szymona Kaczmarka z klasy 6c
  • Julię Szkudlarek z klasy 6a
Szkolny Konkurs Plastyczny
„Najpiękniejszy adwentowy lampion”

wyróżniono pracę:

  • Kacpra Płocharskiego z klasy 2c
  • Jakuba Szemfelda z klasy 2b
  • Filipa Łęckiego z klasy 5b
Szkolny Konkurs Plastyczny
„Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa”

wyróżniono pracę:

  • Marii Przywartej z klasy 2e
  • Zuzanny Zastawy z klasy 1b
  • Bartosza Wiśniewskiego z klasy 1f
  • Kacpra Wiśniewskiego z klasy 2d
  • Aleksandra Wawrzyniaka z klasy 2d
  • Amelii Kopczyńskiej z klasy 3b
  • Jakuba Kupnego z klasy 3a
  • Kacpra Szymańskiego z klasy 4b
  • Filipa Jóźwiaka z klasy 6c
Konkurs ekologiczny plastyczny
realizowany w ramach projektu „Ziemia się zmienia”
przez Stowarzyszenie RAZEM WARTO
przy ZSE w Słupcy

wyróżniono:

  • Gracjana Bączaka z klasy 3a
  • Kacpra Kasprzaka z klasy 3a
  • Tobiasza Kasprzaka z klasy 3a
  • Michalinę Szcześniak z klasy 3a
  • Weronikę Górską z klasy 6c
Szkolny Konkurs „Super pamięć”

I miejsce

  • Kornelia Adryan z klasy 1b
Szkolny Konkurs Plastyczny
„Najoryginalniejszy Kalendarz Adwentowy” realizowany w ramach projektu
„Szkoła Otwarta na Wielokulturowość”

wyróżniono pracę:

  • Filipa Łęckiego z klasy 5b
  • Julii Dębickiej z klasy 5a
  • Julii Pankros z klasy 5a
  • Natalii Szlachetki z klasy 5b
  • Martyny Dominiczak z klasy 2a
  • Antoniego Woźniaka z klasy 4b
  • Franciszka Woźniaka z klasy 4b
Szkolny Konkurs Plastyczny
„Pisanka wielkanocna”

wyróżniono:

  • Oliwia Wojciechowska z „0”II
  • Daria Błaszczyk z klasy 2b
  • Gabriela Urbaniak z klasy 2c
  • Adrianna Uzarowicz z klasy 2c
  • Amelia Machowska z klasy 3a
  • Martyna Węgrzeniejewska z klasy 3b
Szkolny Konkurs Plastyczny
„Tradycyjna palma wielkanocna”

wyróżniono:

  • Krzysztof Łechtański z klasy 1a
  • Aleksander Wawrzyniak z klasy 2d
  • Wojciech Hierowski z klasy 3a
Szkolny Konkurs Plastyczny
„Jubileusz Chrztu Polski 966-2016”

wyróżniono 3 uczniów:

  • Anna Maciejewska z klasy 4a
  • Dominika Głuszkowska z kl. 6a
  • Jakub Burdziński z kl. 6a

Szkolny Konkurs
na Prezentację Multimedialną
„1050 rocznica Chrztu Polski"

wyróżniono uczniów:

  • Alicja Machowiak z klasy 5b
  • Wojciech Machowiak z klasy 6b
Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

laureaci:

na poziomie kl. 4-6

  • I miejsce Kornelia Dolatowska z kl. 6c
  • II miejsce Damaris Dorociak z kl. 6a
  • III miejsce Alicja Machowiak z kl. 5b

na poziomie klas 1-3

  • I miejsce Julia Staniszewska z kl. 3c
  • II miejsce Wiktor Wiśniewski z kl. 2a
  • III miejsce Julia Kusiołek z kl. 1e

Szkolny Konkurs o Patronie Szkoły

laureaci:

na poziomie oddz. przedszk.

  • Nikola Burdzińska z „0”II

na poziomie kl. I

  • Rozalia Wujczyk z klasy 1f

na poziomie kl. II

  • Wiktor Wiśniewski z klasy 2a

na poziomie kl. III

  • Aleksandra Blejwas z klasy 3b

na poziomie kl. IV

  • Zuzanna Trojanowicz z klasy 4c

na poziomie kl. V

  • Alicja Machowiak z klasy 5b

na poziomie kl. VI

  • Katarzyna Kierzkowska z klasy 6a
Szkolny Konkurs Plastyczny
na Szkolną Maskotkę o imieniu „Strzałkuś”

laureat:

  • Jakub Kowalski z „0”I

wyróżniono 3 uczniów:

  • Julia Wężniejewska z klasy 2a
  • Mikołaj Mądry z „0”III
  • Mateusz Twardowski z klasy 2b
Szkolny Konkurs Filmowy
„Wypromuj swoją szkołę”

laureaci:

  • Julia Jaszczyszyn z klasy 5c
  • Julia Pawela z klasy 5c
  • Aleksandra Szymfeld z klasy 5c

wyróżnienie specjalne dyrektora szkoły:

  • Maja Kasprzyk z klasy 6b

wyróżnienia:

  • Natalia Szlachetka z klasy 5b
  • Alicja Machowiak z klasy 5b
  • Wojciech Machowiak z klasy 6a

Szkolny Konkurs Matematyczny
„Powstanie Wielkopolskie
w zadaniach matematycznych"

laureaci:

  • Jeremiasz Dróbka z klasy 4a
  • Joanna Nowicka z klasy 5b
  • Wojciech Machowiak z klasy 6b

wyróżnienia:

  • Zofia Kazibut z klasy 4a
  • Oliwia Ciecielung z klasy 4a
  • Bartosz Madalski z klasy 4a
  • Agata Trojanowicz z klasy 4c
  • Alicja Machowiak z klasy 5b
  • Małgorzata Kozłowska z klasy 5b
  • Filip Łęcki z klasy 5b
  • Katarzyna Kierzkowska z klasy 6a

Szkolny Konkurs
"Z Komputerem za Pan Brat"

na poziome klas IV

  • Maria Gaca z klasy 4a

na poziome klas V

  • Filip Łęcki z klasy 5b

na poziome klas VI

  • Wojciech Machowiak z klasy 6b
Szkolny Konkurs Ekologiczny
dla uczniów klas I -III

laureaci:

na poziomie kl. I

  • Rozalia Wujczyk z kl. 1f

na poziomie kl. II

  • Zofia Synowiec z kl. 2e

na poziomie kl. III

  • Aleksandra Blejwas z kl. 3b
Szkolny Konkurs Ortograficzny
o tytuł „Mistrz Ortografii”

laureat:

  • Patryk Naglik z klasy 6c

na poziome klas kl. I

  • Aleksandra Michalska z klasy 1d

na poziome klas kl. II

  • Oskar Łukowski z klasy 2a

na poziome klas kl. III

  • Kacper Kasprzak z klasy 3a

na poziome klas kl. IV

  • Milena Błaszczak z klasy 4b

na poziome klas kl. V

  • Jan Święciochowski z klasy 5c

Szkolny Konkurs
o tytuł "Mistrz Pióra"

laureat:

  • Kornelia Dolatowska z klasy 6c

Szkolny Konkurs
o tytuł "Mistrz Pędzla"

laureat:

  • Oliwia Kierepka z klasy 6c
Szkolny Konkurs Mitologiczny
  • Wojciech Machowiak z klasy 6c
Szkolny Konkurs Matematyczny
i o tytuł „Matematyk Roku”

I miejsce

na poziomie kl. I

  • Rozalia Wujczyk z klasy 1f

na poziomie kl. II

  • Martyna Klekocka z klasy 2c

na poziomie kl. III

  • Oliwia Litko z klasy 3c

na poziomie kl. IV

  • Eryk Adamski z klasy 4a

na poziomie kl. V

  • Julia Pawela z klasy 5c

na poziomie kl. VI

  • Katarzyna Dębicka z klasy 6c
Szkolny Konkurs
„Mistrz Rachunku Pamięciowego”

na poziomie kl. IV

  • Bartosz Madalski z klasy 4a

na poziomie kl. V

  • Alicja Machowiak z klasy 5b

na poziomie kl. VI

  • Maciej Nowak z klasy 6c

Szkolny Konkurs
„Bezpiecznie do szkoły" dla klas I-III

I miejsce na poziomie klas „0”

  • Amelia Adamczewska z „0”III

I miejsce na poziomie klas I

  • Mateusz Knast z klasy 1c

I miejsce na poziomie klas II

  • Marcin Dąbrowski z klasy 2a

I miejsce na poziomie klas III

  • Julia Staniszewska z klasy 3c
Szkolny Konkurs Przyrodniczy

laureaci:

na poziomie kl. IV

  • Zuzanna Trojanowicz z kl. 4c

na poziomie kl. V

  • Alicja Machowiak z kl. 5b

na poziomie kl. VI

  • Wojciech Machowiak z klasy 6b
Szkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej

laureat:

  • Wojciech Machowiak z klasy 6b
Szkolny Konkurs znajomości lektur dla klas VI

laureat:

  • Martyna Sęk z klasy 6c
Szkolny Konkurs Lingwistyczny

laureaci:

na poziomie kl. IV

  • Maria Gaca z klasy 4a

na poziomie kl. V

  • Jan Święciochowski z klasy 5c

na poziomie kl. VI

  • Kornelia Dolatowska z klasy 6c

Konkurs Fotograficzno-Historyczny
„Najstarszy przedmiot w moim domu”
organizowany przez Muzeum Okręgowe w Koninie

wyróżnienie:

  • Aleksandra Szymfeld z klasy 5c

Osiągnięcia sportowe

w roku szkolnym 2015 / 2016

I miejsce

we współzawodnictwie sportowym
szkół podstawowych powiatu słupeckiego 
w kategorii klas IV-VI i klas I-III

I miejsce

w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego

XIV miejsce

w Mistrzostwach Województwa

Szkół Podstawowych
w Sztafetowych Biegach Przełajowych

  • Michalina Dyncer z klasy 5c
  • Julia Pawela z klasy 5c
  • Zuzanna Kościelska z klasy 6c
  • Damaris Dorociak z klasy 6a
  • Martyna Wawrzyniak z klasy 6a
  • Karolina Synowiec z klasy 5c
  • Hanna Synowiec z klasy 5c
  • Daria Lewandowska z klasy 6b
  • Luiza Julkowska z klasy 5c
  • Norbert Kaczmarek z klasy 6a
  • Mateusz Węgrzyn z klasy 4a
  • Eryk Danyluk z klasy 5c
  • Kamil Szczepankiewicz z klasy 6a

I miejsce

w Mistrzostwach Powiatu,

III miejsce

w Mistrzostwach Rejonu,

XI miejsce

w Mistrzostwach Województwa

w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt

  • Michalina Dyncer z klasy 5c
  • Zuzanna Kościelska z klasy 6c
  • Dominika Głuszkowska z klasy 6a
  • Damaris Dorociak z klasy 6a
  • Martyna Wawrzyniak z klasy 6a
  • Karolina Synowiec z klasy 5c
  • Weronika Śniegowska z klasy 4c
  • Julia Bryk z klasy 4c

I miejsce

w ogólnej klasyfikacji indywidualnej w Mistrzostwach Powiatu
w Czwórboju Lekkoatletycznym,

I miejsce

w Mistrzostwach Powiatu
w Indywidualnych Biegach Przełajowych

  • Michalina Dyncer z klasy 5c

I miejsce

w indywidualnej klasyfikacji Mistrzostw Powiatu
w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców

  • Norbert Kaczmarek z klasy 6a

Mistrz Rejonu Konińskiego w rzucie piłeczką palantową

  • Dominika Głuszkowska z klasy 6a

II miejsce

w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego Szkół Podstawowych
w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

  • Norbert Kaczmarek z klasy 6a
  • Igor Błaszczak z klasy 6b
  • Eryk Danyluk z klasy 5a
  • Kamil Szczepankiewicz z klasy 6a
  • Damian Szykuła z klasy 6c
  • Adam Janiak z klasy 5c

II miejsce

w Rundzie Eliminacyjnej
Wielkopolskiego Turnieju Orlika INEA CUP
w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych

  • Kacper Adamczyk
  • Igor Błaszczak z klasy 6b
  • Oliwier Janiak z klasy 6b
  • Norbert Kaczmarek z klasy 6a
  • Kamil Górecki
  • Fabian Szymański z klasy 6a
  • Kamil Szczepankiewicz z klasy 6a
  • Eryk Kopaszewski z klasy 6a
  • Marcin Sroka z klasy 5a
  • Eryk Gracjalny z klasy 5a

II miejsce

w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego Szkół  Podstawowych
w Piłce Nożnej Wielkopolski Turniej Orlik INEA CUP

  • Kacper Adamczyk
  • Igor Błaszczak z klasy 6b
  • Oliwier Janiak z klasy 6b
  • Norbert Kaczmarek z klasy 6a
  • Kamil Górecki
  • Fabian Szymański z klasy 6a
  • Kamil Szczepankiewicz z klasy 6a
  • Eryk Kopaszewski z klasy 6a
  • Marcin Sroka z klasy 5a
  • Eryk Gracjalny z klasy 5a

II miejsce

w ogólnej klasyfikacji indywidualnej
w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

  • Zuzanna Kościelska z klasy 6c

II miejsce

w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego
w Indywidualnych Biegach Przełajowych

  • Damaris Dorociak z klasy 6a

III miejsce

w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego
w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców

  • Norbert Kaczmarek 6a

II miejsce

w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego
Szkół Podstawowych Klas Trzecich
w Sztafetowych Biegach Przełajowych

II miejsce

w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego
Szkół Podstawowych Klas Pierwszych
w Sztafetowych Biegach Przełajowych

II miejsce

w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego
Klas Trzecich Szkół Podstawowych
w Grze „Dwa Ognie”

III miejsce

w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego
w Badmintonie Dziewcząt

  • Karolina Synowiec z klasy 5c
  • Michalina Dyncer z klasy 5c
  • Julia Jaszczyszyn z klasy 5c

III miejsce

w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego
Szkół Podstawowych Klas Drugich
w Sztafetowych Biegach Przełajowych

III miejsce

w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego
Szkół Podstawowych
w Piłce Siatkowej Dziewcząt

  • Dominika Głuszkowska z klasy 6a
  • Zuzanna Kościelska z klasy 6c
  • Oliwia Wysocka z klasy 6a
  • Julia Szkudlarek z klasy 6a
  • Maja Nowak z klasy 6c
  • Martyna Leszczyńska z klasy 6b
  • Weronika Górska z klasy 6c
  • Sandra Wrzesińska z klasy 6a
  • Michalina Kuźniarek
  • Damaris Dorociak z klasy 6a
  • Aleksandra Szymfeld z klasy 5c
  • Klaudia Mikołajczyk z klasy 5c
  • Luiza Julkowska z klasy 5c

III miejsce

w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego Szkół Podstawowych
w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

III miejsce

w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego
w skoku w dal

  • Zuzanna Kościelska z klasy 6c

III miejsce

w konkurencji GRAPPLING JUNIOR
dla Szkolnych Klubów Karate „SHOOTERS CUP”
Konińskiego Stowarzyszenia Sportów Walki

I miejsce

w Powiatowych Mistrzostwach w Trójboju klas I-III

  • Julia Mierzwińska z klasy 3a

II miejsce

w Powiatowych Mistrzostwach w Trójboju klas I-III

  • Kacper Król

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie Rights Reserved.