^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Wyniki konkursów - 2013/2014

Indywidualne  Biegi Przełajowe
Honorata Chłędowska II miejsce

Mistrzostwa Powiatu
w kategorii V klas dziewcząt

Paulina Olek III miejsce Mistrzostwa Powiatu
w kategorii VI klas dziewcząt
Rafał Maćkowiak I miejsce Mistrzostwa Powiatu
w kategorii V klas chłopców
Kacper Maciejewski I miejsce Mistrzostwa Powiatu
w kategorii V klas chłopców
Janusz Sulkowski III miejsce Mistrzostwa Powiatu
w kategorii VI klas chłopców
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu
w Sztafetowych  Biegach Przełajowych

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu,

I miejsce w Rejonie,

następnie VII w Mistrzostwach Wielkopolski

w Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska

II miejsce

w Wielkopolskim Turnieju „Kinder Plus Sport”

w kategorii dziewcząt klas V

III miejsce w Wielkopolskim Turnieju”Kinder Plus Sport”

w kategorii dziewcząt klas VI

III miejsce

w Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu,

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Chłopców

VI miejsce

w Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu

w 4- boju lekkoatletycznym

I miejsce w eliminacjach do półfinału Mistrzostw Polski

w Turnieju Siatkówki „Orlik Volleymania”

II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski

w Sztafecie Rozstawnej Dziewcząt

II miejsce

w mistrzostwach Wielkopolski

w Sztafecie Rozstawnej Chłopców

SPORTOWCY ROKU
  • Paulina Olek - klasa VIc
  • Daniel Pawlak - klasa VIa

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Mateusz Wiśniewski

kl.6a

Wynik bardzo dobry

Julia Pawela kl.3c Wyróżnienie
Katarzyna Dębicka kl. 4c Wyróżnienie
Aleksandra Galuba kl. 5c Wyróżnienie
Anna Pietryga kl. 5b Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs

Języka Angielskiego

Multitest

Wojciech Machowiak kl.4b Laureat
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Galileo
Kornelia Dolatowska kl. 4c Laureat
Paweł Kapela kl.5a Laureat
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Galileo
Eva Wysocka kl. 4a Wyróżnienie
Roksana Ratajczak kl.5c Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy

dla klas I-III   EDI

Julia Pawela kl. 3c Wyróżnienie
Tamara Klaszczyńska kl. 3b Wyróżnienie
Luiza Julkowska kl. 3c Wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Albus
Paweł Kapela kl. 5a Laureat
Kornelia Dolatowska kl. 4c Laureat
Mateusz Wiśniewski kl. 6a Laureat
Kacper Adamczyk kl. 4b Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Razem z Kubusiem dbam o naturę”

Wojciech Burdasz 0V Wyróżnienie
Zuzanna Zastawa 0VIII Wyróżnienie
Wojciech Machowiak kl. 4b Wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Odkrywca”
Roksana Ratajczak kl. 5c Wyróżnienie
Wojciech Machowiak kl. 4b Wyróżnienie

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla szkół podstawowych:

„Bezpiecznie na wsi
- Nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu”
Aleksandra Matysiak kl. 5c I miejsce
w etapie powiatowym

Wielkopolski Konkurs Plastyczny

„Chwała Powstaniu Wielkopolskiemu”

Aleksandra Matysiak kl. 5c III nagroda
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Mateusz Wiśniewski kl. 6a

Kwalifikacja
do etapu rejonowego

Patrycja Milczarek kl. 6d Kwalifikacja
do etapu rejonowego
Patrycja Popielarska kl. 6a Kwalifikacja
do etapu rejonowego
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
Mateusz Wiśniewski kl. 6a Kwalifikacja
do etapu wojewódzkiego
XVII Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
Wojciech Cygan kl. 5c Kwalifikacja
do etapu powiatowego
Monika Wleklińska kl. 6a Kwalifikacja
do etapu powiatowego
Laura Bassa kl. 6a Kwalifikacja
do etapu powiatowego

Powiatowy Konkurs Plastyczny:

„Palić nie palić oto jest pytanie” dla klas V

Martyna Błaszczak kl. 5c Wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

„Sport to zdrowie”

organizowany przez Konińskie Stowarzyszenie Sportów Walki

Mateusz Jarolewski

0VII

I miejsce
Wojciech Burdasz

0V

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Literacki

„Święty Jan Paweł II miłośnik sportu”

Wojciech Machowiak kl. 4b II miejsce
Alicja Machowiak kl. 3b II miejsce
Wiktoria Matysiak kl. 5c III miejsce
Gminny Konkurs Plastyczny: „Jan Paweł II”
Z. Hyżak kl. 2a I miejsce
A. Matysiak kl. 5c II miejsce
A.Szymfeld 5-ciolatki III miejsce
J. Szymfeld kl. 3c III miejsce

Szkolny Konkurs Plastyczny:

„Pani Zima”
Oliwia Litko kl. 1c Wyróżnienie
Zofia Kowalówczana kl. 1c Wyróżnienie
Antonina Dyncer kl. 1c Wyróżnienie

Szkolny Konkurs Plastyczny:

„Świat w oczach dziecka”
Martyna Chojnacka 0I Nagroda
Mateusz Jarolewski 0VI Nagroda
Milena Błaszczak kl. 2b Nagroda
Alicja Machowiak kl. 3b Wyróżnienie
Hanna Kaczmarek kl. 1c Wyróżnienie
Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły
Kacper Wiśniewski 0IV Laureat
Piotr Radecki 0I Laureat
Hanna Karczmarek kl.1c Laureat
Mateusz Węgrzyn kl.2a Laureat
Alicja Machowiak kl.3b Laureat
Kacper Wieloch kl.4a Laureat
Martyna Błaszczak kl.5c Laureat
Oliwia Wieloch kl.6b Laureat
Szkolny Konkurs Pięknego Czytania
Mateusz Wiśniewski kl.6a Laureat
Szkolny Konkurs ”Zadania  Matematyczne o Patronie Szkoły”
Katarzyna Kierzkowska kl. 4a Laureat
Wojciech Cygan kl. 5c Laureat
Anna Jacaszek kl. 6a Laureat

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Aleksandra Blejwas kl. 1b Laureat
Patryk Chudziński kl. 2c Laureat
Julia Pankros

kl. 3a

Laureat
Julia Szkudlarek

kl. 4a

Laureat
Martyna Błaszczak kl. 6c Laureat
Martyna Kosmowska kl. 6c Laureat

Szkolny Konkurs Matematyczny

"Matematyk Roku"

Mateusz Wiśniewski kl. 6a

Nagroda Dyrektora Szkoły

statuetka
"Matematyk Roku"

Wojciech Cygan kl. 5c

Matematyk Roku

Kategoria klas V

Katarzyna Dębicka kl. 4c

Matematyk Roku

Kategoria klas IV

Małgorzata Kozłowska kl.3a

Matematyk Roku

Kategoria klas III

Maria Gaca kl.2a

Matematyk Roku

Kategoria klas II

Julia Staniszewska kl.1c

Matematyk Roku

Kategoria klas I

Szkolny Konkurs

„ Z komputerem za pan brat”
Eva Wysoka

kl. 4a

Laureat
Paweł Kapela kl. 5a Laureat
Monika Wleklińska kl. 6a Laureat
Szkolny Konkurs o tytuł „Mistrz Pióra”
Mateusz Wiśniewski kl. 6a Laureat

Szkolny Konkurs o tytuł

Lingwisty Roku
Mateusz Wiśniewski kl. 6a Laureat
Szkolny Konkurs Przyrodniczy
Wojciech Machowiak kl. 4b Laureat
Paweł Kapela kl. 5a Laureat
Mateusz Wiśniewski kl. 6a Laureat
Szkolny Konkurs Biblioteczny ze znajomości lektur
Weronika Sęk kl. 6a Laureat

Szkolny Konkurs o tytuł:

”Mistrza kredek i pędzla” pt: ”Sport w mojej szkole”

Weronika Sęk kl. 6a Laureat
Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej
Aleksander Forycki kl. 1a Laureat
Mateusz Węgrzyn kl. 2a Laureat
Alicja Machowiak kl. 3a Laureat

Zwycięzcom wszystkich konkursów
GRATULUJEMY!!!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie Rights Reserved.