^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Wyniki konkursów - 2017/2018

Osiągnięcia uczniów w konkursach 
w roku szkolnym 2017/2018 przedstawiają się następująco:

Ogólnopolski Konkurs „Pomagamy innym. Szkoła promująca wolontariat”

POMAGAMY INNYM

 

CERTYFIKAT

  • Wszyscy uczniowie    

Powiatowy Konkurs  Recytatorski 

Wierszy i Pieśni  o Tematyce  Patriotycznej

w Miejskim Domu Kultury w Słupcy

wyróżnienie

  • Aleksandra Sobieraj

II Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej w Koninie

wyróżnienie

  • Aleksandra Sobieraj

Konkurs Śpiewania Kolęd

21. Edycji Przeglądu Twórczości Bożonarodzeniowej ANIOŁY  w Koninie

nagroda główna

  • Chór szkolny BEL CANTO
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

MALUCH

laureat

  • Wiśniewski Wiktor kl. 4a;    100% poprawnych odpowiedzi

wyróżnienie

  • Błaszczak Klaudia kl. 4e 

BENIAMIN

wyróżnienia

  • Gaca Maria kl. 6a
  • Madalski Bartosz kl. 6a
  • Kasprzyk Zofia kl. 6a 

KADET

wyróżnienia

  • Adamczyk Kacper 
  • Dębicka Katarzyna 
Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

bardzo dobry wynik

  • Wiktor Wiśniewski z kl. 4a

dobry wynik

  • Maria Gaca z kl. 6a
Konkurs Recytatorski ,,Wielkopolska w poezji”

wyróżnienie

  • Adrianna Adamczewska
,,Turniej Białych Piór”

II miejsce w Wielkopolsce

  • Aleksandra Sobieraj
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Pingwin 

laureat 

  • Dawid Głowacki z kl. 5a

wyróżnienie

  • Patryk Chudziński z kl. 6c
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Pionier 

 wyróżnienie

  • Bartosz Madalski z kl. 6a
Konkurs Poetycki ,, Odkryć siebie”

I miejsce

  • Klaudia Mikołajczak

 Ogólnopolski Konkurs „Na skrzydłach przyjaźni”

w ramach Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

 

7 laureatów:

  • Zuzanna Trojanowicz z kl. 6c
  • Jakub Szemfeld z kl. 4d
  • Weronika Koniecpolska z kl. 6c
  • Alicja Machowiak z kl. 7a
  • Oliwia Nowak z kl. 5a
  • Paulina Kamińska z kl. 7b
  • Wojciech Machowiak z kl. 2e gim.

 Międzywojewódzki XVIII Konkurs Recytatorski

o Laur Haliny Poświatowskiej

 II miejsce w półfinale

awans do finału  

  • Amelia Machowska z kl. 5a
 Przedmiotowy Konkurs Języka Niemieckiego.

 awans do rejonu

  • Paweł Kapela z kl. 3dg
 Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Cztery Pory Roku 2017”

 wyróżnienie w dwóch kategoriach

  • Paweł Kapela z kl. 3dg
  Szkolny konkurs na „Bajkowy mem internetowy”
                                                                      laureaci: 

klasy I-III 

  •  Paweł Szlachetka - klasa 1 b

klasy IV-VI

  • Marta Kasprzyk, Michalina Szcześniak - klasa 5 a
  • Adam Łysiak - klasa 5 a

klasy VII, II i III gimnazjum

  • Julia Pawela - klasa 7 c
  • Kamila Gajdzińska - klasa 3d

wyróżnienia:

klasy IV-VI

  • Krzysztof Jabłoński - klasa 5 b
  • Oliwia Litko - klasa 5 c
  • Hanna Kaczmarek, Anna Pikos - klasa 5 c

klasy VII, II i III gimnazjum

  • Alicja Machowiak - klasa 7a
  • Dominika Hierowska - klasa 7c
  • Marcin Woźniak - klasa 7a
Szkolny Konkurs Plastyczny „Kwiatek dla nauczyciela”

wyróżniono 4 uczniów:

  • Nikodem Przyjazny z „0”III
  • Marcel Wiśniewski z kl. 1b
  • Zofia Przyjazna z kl. 4e
  • Amelia Kopczyńska z kl. 5b

Szkolny Konkurs Literacki „Rymy o książce”

nagrodzono 2 uczennice:

  • Julia Wężniejewska z kl. 4d
  • Alicja Machowiak z kl. 7a

Szkolny Konkurs Plastyczny na plakat

„100 - rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości”

I miejsce

  • Milena Błaszczak z kl. 6b

II miejsce

  • Julia Wężniejewska z kl. 4a

III miejsce

  • Bartosz Warczygłowa z kl. 4d
„Szkolny konkurs na plakat promujący bezpieczne korzystanie z internetu”

nagrodzeni

  • Amelia Hejna z kl. IIag
  • Martyna Szablewska z kl. IIag
  • Wiktoria Matysiak z kl. IIbg
  • Dawid Olewski z kl. IIcg
  • Krystian Nowak z kl. IIcg
  • Jakub Kamiński z kl. IIcg
  • Izabela Harendarz z kl. IIag
  • Pola Hałas z kl. IIIag
  • Aleksandra Frydrychowicz z kl. IIIag
Konkurs fotograficzny „Portret”

wyróżnienie

  • Estera Klaszczyńska z kl. 3bg
Szkolny Konkurs Informatyczny "Mistrz kodowania"
 
laureat
  • Weronika Koniecpolska kl. VI c

wyróżnienia

  • Mateusz Węgrzyn kl.VI a
  • Eryk Adamski kl. VI a 
Szkolny Konkurs "Z komputerem za pan brat"

laureaci

  • Wiktor Wiśniewski, kl. IV a         - 73 %
  • Aleksandra Blejwas, kl. V b         - 86 %
  • Eryk Adamski, kl. VI a                 - 91 %

Ogólnopolski Konkurs ZUCH

edukacja polonistyczna, społeczno – przyrodnicza, matematyczna

laureat

  • Nikola Burdzińska z kl. 1b
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Galileo

laureat

  • Amelia Machowska  z kl. 5a

wyróżnienie

  • Adam Łysiak z kl. 5a
Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Olimpus

laureat

  • Dawid Głowacki z kl. 5a
Konkurs Języka Angielskiego Fox 2018

najlepszy wynik w szkole

  • Kornelia Dolatowska
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

wyróżnienie

  • Bartosz Madalski z kl. 6a
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Pionier

wyróżnienie

  • Bartosz Madalski z kl. 6a
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

I miejsce w etapie gminnym

  • Rozalia Wujczyk z kl. 3e

VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla uczniów klas IV-VII

„Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

organizowany przez KRUS

III miejsce w powiecie

  • Tobiasz Kasprzak z kl. 5a
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Orzeł biały – nasza duma”

wyróżnienie

  • Zuzanna Trojanowicz z kl. 6c

etap wojewódzki

II miejsce

  • Aleksandra Matysiak

Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny w Szczecinie

I miejsce

szczególne wyróżnienie

  • Oliwia Wojciechowska z kl. 1bg
XVII Powiatowa Olimpiada wiedzy o HIV/ AIDS

I miejsce - laureatka

  • Katarzyna Dębicka

III miejsce

  • Kornelia Dolatowska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Inspiruje mnie Biało-Czerwona”

organizowany przez Rezerwat Archeologiczny Gród w Grzybowie

kategoria klas IV-VII:

I miejsce

  • Julia Wężniejewska z kl. 1d

II miejsce

  • Alicja Machowiak z kl. 7a

III miejsce

  • Natalia Szlachetka z kl. 7a

kategoria oddziały przedszkolne:

I miejsce

  • Lena Wężniejewska z „0”V

II miejsce

  • Marta Kozłowska z „0”III

III miejsce

  • Karolina Szcześniak z „0”III
Rejonowy Konkurs Recytatorski „Czerwieńcie się, zieleńcie się słowa”

laureatka

  • Aleksandra Szymfeld z kl. 7c

Konkurs Przyrodniczy

dla uczniów Gimnazjum i Szkół Podstawowych

,,Płazy i Gady Polski”

finalista etapu wojewódzkiego i międzywojewódzkiego

  • Fryderyk Witczak
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

etap powiatowy 

II miejsce

  • Michał Górecki
Turniej zawodowca

 kategoria: mechanik

I miejsce  

  • Szymon Górny

kategoria: elektromechanik pojazdów samochodowych

III miejsce

  • Marcin Kruszyński

kategoria: ślusarz

III miejsce

  • Rafał Maćkowiak

kategoria: technik pojazdów samochodowych

I miejsce

  • Łukasz Stojek

kategoria: sprzedawca

III miejsce

  • Katarzyna Owczarzak
Konkurs wiedzy o Wielkopolsce ,,Wielkopolska Moja Mała Ojczyzna”

etap powiatowy

  • W. Machowiak
  • M. Głodkowski
  • S. Kaczmarek
Konkurs wiedzy o samorządzie

etap powiatowy

  • I. Szkudlarek
  • A. Hejna
Konkurs plastyczny ,,Moje marzenia”

etap powiatowy

 III miejsce

  • M. Radecka
Konkurs plastyczny ,, Jestem zdrowy bo…”

etap powiatowy

wyróżnienie

  • Tamara Klaszczyńska
Konkurs plastyczny ,, Postać Stefana”

etap powiatowy

wyróżnienie 

  • T. Klaszczyńska 

nagroda

  • M. Raczkowska
  • A. Szczepaniak
  • K. Kujawa
Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły

laureaci

kategoria oddziały przedszkolne

  • Fabian Dranikowski z „0”I

kategoria klasy I

  • Zuzanna Szelejewska z kl. 1c

kategoria klasa II

  • Bartosz Stankiewicz z kl. 2

kategoria klasy III

  • Iga Kruczkowska z kl. 3a

kategoria klasy IV

  • Wiktor Wiśniewski z kl. 4a

kategoria klasy V

  • Aleksandra Blejwas z kl. 5b

kategoria klasy VI

  • Bartosz Madalski z kl. 6a

kategoria klasy VII

  • Alicja Machowiak z kl. 7a

kategoria klasy II gim.

  • Martyna Szablewska z kl. 2a

kategoria klasy III gim.

  • Martyna Marchfant z kl. 3d

Szkolny Konkurs

„Powstanie Wielkopolskie w zadaniach matematycznych”

6 laureatów

  • Zuzanna Jadczak kl. 4b
  • Zofia Synowiec kl. 4e 
  • Borys Trojanowicz kl. 5b 
  • Zofia Kasprzyk kl. 6a
  • Weronika Koniecpolska kl. 6c 
  • Zuzanna Trojanowicz kl. 6c
 Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

laureaci

kategoria klas I-III

  • Sara Matysiak z kl. 3e

kategoria klas IV-V

  • Julia Staniszewska z kl. 5c

kategoria klas VI-VII

  • Alicja Machowiak z kl. 7a 

Szkolny Konkurs Recytatorski

wierszy o tematyce patriotycznej

wyróżnienia

kategoria klas I-III

  • Sara Matysiak z kl. 3e

kategoria klas IV-V

  • Julię Staniszewska z kl. 5c

kategoria klas VI-VII

  • Alicja Machowiak z kl. 7a
Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

laureatka

  • Julia Szymańska z kl. 5b

Szkolny Konkurs Logopedyczny

„Szeleszczące i skrzypiące wierszyki”

wyróżnienia

  • Dagny Wesołowska z kl. 3d
  • Julia Szymfeld z kl. 3e
  • Maria Wojtkowiak z „0”IV
  • Marcel Ostrowski z „0”II
  • Klaudiusz Gajdziński z kl. 1c 
  • Jakub Miętkiewicz z „0”IV

Szkolny Konkurs Literacki „Rymy o książce”

nagrody

  • Julia Wężniejewska z kl. 4d
  • Alicja Machowiak z kl. 7a

Szkolny Konkurs Plastyczny na plakat

„100 - rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości”

I miejsce

  • Milena Błaszczak z kl. 6b

II miejsce 

  • Julia Wężniejewska z kl. 4a

III miejsce

  • Bartosz Warczygłowa z kl. 4d

Szkolny Konkurs Literacki

„Czy nowe znaczy lepsze?
Czy rzeczywistość szkolna spełnia twoje oczekiwania?”

Mistrz Pióra

  • Aleksandra Sobieraj z kl. 2e gimn.

Szkolny Konkurs o tytuł Mistrz Ortografii

wyróżnienia

kategoria klas II

  • Bartosz Stankiewicz z kl. 2

kategoria klas III

  • Franciszek Banaszak z kl. 3c

kategoria klas IV

  • Wiktor Wiśniewski z kl. 4a

kategoria klas V

  • Amelia Machowska z kl. 5a

kategoria klas VI

  • Milena Błaszczak z kl. 6b

kategoria klas VII

  • Alicja Machowiak z kl. 7a

kategoria klas III gim.

  • Paweł Kapela z kl. 3d gim.

Szkolny Konkurs o tytuł "Matematyk Roku"

  • Natalia Jakubowskaz kl. 1b
  • Antoni Ziołkiewicz z kl. 2
  • Julia Kusiołek z kl.3d
  • Wiktor Wiśniewski z kl. 4a
  • Krzysztof Jabłoński z kl. 5b
  • Maria Gaca z kl. 6a

2 uczniów zdobyło tytuł: 

  • Bartosz Madalski z kl. 6a
  • Aleksandra Galuba z kl. 3d gim

Szkolny Konkurs o tytuł "Mistrz Rachunku Pamięciowego"

laureaci

  • Marta Dominiak z kl. 4b
  • Anna Nowak z kl. 5c
  • Kacper Okoniewski z kl. 6a
Szkolny Konkurs „Bezpiecznie do szkoły”

III etap

  • kl. I - Jakub Kowalski
  • kl. II – Bartosz Stankiewicz
  • kl. III – Wiktoria Boguś
  • kl. „0” – Marcelina Rewers

Szkolny Konkurs o tytuł "Mistrz kredek i pędzla"

  • Milena Błaszczak z kl. 6b
Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej dla klas I-III

na poziomie klas I

  • Nikola Burdzińska z kl. 1b

na poziomie klas II

  • Bartosz Adamski z kl. 2

na poziomie klas III

  • Franciszek Banaszak z kl. 3c

Szkolny konkurs na najciekawszą

MAPĘ MYŚLI, NOTATKĘ GRAFICZNĄ lub LAPBOOK

nagrodzone prace

  • Zofia Synowiec – kl. 4e
  • Estera Marciniak i Wiktoria Dominiak – kl. 5c
  • Julia Wiśniewska i Weronika Koniecpolska – kl. 6c
  • Zuzanna Trojanowicz – kl. 6c
  • Milena Błaszczak – kl. 6b
  • Aleksandra Szymfeld – kl. 7c
  • Natalia Szlachetka – kl. 7a
  • Alicja Machowiak – kl. 7a
  • Wojciech Machowiak – kl. 2e gim.
  • Kacper Maciejewski i Krystian Nowak – kl. 3c gim.
Szkolny Konkurs „Mistrz ruchu drogowego”

laureaci

na poziomie klas VI

  • Patryk Chudziński z kl. 6c

na poziomie klas V

  • Amelia Machowska z kl. 5a

na poziomie klas IV

  • Zuzanna Jadczak z kl. 4b
  • Mateusz Sucholas z kl. 4e

Konkurs muzyki instrumentalnej w grupie I ze Szkoły Muzycznej

tytuł laureata

  • Oliwia Wojciechowska z kl. 1b
Szkolny Konkurs o tytuł "Lingwisty Roku"

wyróżnienia

na poziomie klas IV

  • Wiktor Wiśniewski z kl. 4a

na poziomie klas V

  • Emilia Kukawka z kl. 5a

na poziomie klas VI

  • Maria Gaca z kl. 6a

na poziomie klas VII

  • Karolina Synowiec z kl. 7c

„Moja przygoda w muzeum”

Konkurs na film – „Pomosty”

organizowany przez Muzeum Narodowe w Poznaniu

nagroda

  • Anna Maciejewska kl. 6a
Szkolny konkurs wiedzy o ruchu drogowym

I miejsce

  • Zofia Przyjazna kl. 4e

Szkolny konkurs na plakat

dotyczący bezpieczeństwa, szacunku i kultury w Internecie

I miejsce

kategoria: klasa III gim

  • Wiktoria Matysiak
  • Anna Pietryga
  • Klaudia Stranz

kategoria: klasa II gim

  • Amelia Hejna
  • Izabela Harendarz
  • Katarzyna Konieczka

kategoria: klasa VII

  • Julia Jaszczyszyn
  • Luiza Julkowska
  • Klaudia Mikołajczak

wyróżnienia

  • Martyna Błaszczak
  • Hanna Podymska
  • Marta Raczkowska
  • Kacper Maciejewski
  • Krystian Nowak
  • Kamil Wróbel

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2017/2018

Tytuł "Sportowiec Roku"
  • Weronika Śniegowska z kl. 6c
  • Mateusz Kozakowski z kl. 6c
  • Klaudia Kuchcińska z kl. III c gim
  • Łukasz Stojek z kl. III c gim

 

 

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

I miejsce  I miejsce
  • Jakub Barański
  • Wiktor Jakubczyk
  • Mateusz Kozakowski
  • Adam Ostrowski
  • Zbigniew Owczarzak
  • Igor Sulkowski
  • Mateusz Wawrzyniak
  • Kacper Adamczyk
  • Franciszek Dąbrowski
  • Rafał Gulczyński
  • Norbert Kaczmarek
  • Wiktor Kaczmarek
  • Kacper Kajdan
  • Jakub Kamiński
  • Konrad Kusiak
  • Jakub Lipka
  • Grzegorz Olejniczak
  • Mikołaj Płocharski
  • Łukasz Stojek

Finał Województwa Wielkopolskiego
w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

  VII miejsce 

  • Jakub Barański
  • Wiktor Jakubczyk
  • Mateusz Kozakowski
  • Adam Ostrowski
  • Zbigniew Owczarzak
  • Igor Sulkowski
  • Mateusz Wawrzyniak
  Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
 II miejsce   II miejsce 
  • Weronika Bączkowska
  • Aleksandra Blejwas
  • Julia Bryk
  • Edyta Chłędowska
  • Oliwia Ciecielung
  • Aleksandra Górska
  • Marta Kasprzyk
  • Nicola Łukasiewicz
  • Hanna Pikos
  • Dominika Szykuła
  • Weronika Śniegowska
  • Michalina Dyncer
  • Luiza Julkowska
  • Julia Pawela
  • Hanna Synowiec
  • Klaudia Kuchcińska
  • Zuzanna Kościelska
  • Karolina Synowiec
  • Weronika Antczak
  • Julia Jaszczyszyn
  • Damaris Dorociak
  • Martyna Błaszczak

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt

II miejsce  
  • Zofia Kasprzyk
  • Antonina Dyncer
  • Hanna Kaczmarek
  • Magdalena Figas
  • Klaudia Kuchcińska

Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt

IV miejsce  V miejsce 
  • Zofia Kasprzyk
  • Hanna Kaczmarek
  • Weronika Śniegowska
  • Magdalena Figas
  • Klaudia Kuchcińska

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt.

III miejsce

  • Maria Gaca
  • Aleksandra Górska
  • Weronika Antczak
  • Martyna Szablewska
  • Amelia Hejna

Powiatowy Turniej Rekreacyjno – Sportowy klas I - III

III miejsce
  • Maja Piasecka
  • Dominika Chrzumnicka
  • Martyna Karwecka
  • Sara Matysiak
  • Wiktoria Kuźniarek
  • Jakub Jęczmionka
  • Hubert Marszałek
  • Franciszek Banaszak
  • Mateusz Knost
  • Filip Król
  • Wiktoria Skrabucha
  • Michalina Andrzejewska
  • Oliwia Skitek
  • Julia Siwińska
  • Michalina Ziarniak
  • Filip Piersiala
  • Nikodem Moczyński
  • Ignacy Piątek
  • Cyprian Górecki
  • Martyna Piasecka
  • Klaudiusz Gajdziński
  • Krzysztof Gajdziński
  • Marcel Wiśniewski
  • Jakub Kowalski
  • Adam Grajek
  • Gabriela Chrzumnicka
  • Monika Błaszczak
  • Natasza Rośniewska
  • Natalia Jakubowska
  • Jakub Maciejewski

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Dziewcząt

IX-XI miejsce

  • Amelia Hejna
  • Iza Harendarz
  • Martyna Szablewska
  • Katarzyna Konieczka
  • Weronika Szykowna
  • Natalia Szykowna
  • Weronika Antczak
  • Marta Raczkowska

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Unihokeju Chłopców 

IX-XI miejsce
  • Bednarowicz Dawid
  • Kajdan Kacper
  • Kamiński Dawid
  • Koralewski Wojtek
  • Kusiak Konrad 
  • Łyskawa Mikołaj
  • Olejniczak Grzegorz
  • Stojek Łukasz
  • Walkowiak Igor
  • Wieloch Wiktor
Mistrzostwa Wielkopolski w Drużynowym Pływaniu 

32 miejsce w pływaniu stylem dowolnym

  • Aleksandra Galuba 
Wielkopolska Liga Młodziczek 
miejsce 26
  • Luiza Julkowska
  • Luiza Krzemińska
  • Michalina Dyncer
  • Andżelika Sucharska
  • Paulina Kamińska
  • Julia Pawela
  • Julia Jaszczyszyn
  • Karolina Synowiec
  • Hanna Synowiec
  • Klaudia Mikołajczyk
  • Dominika Hierowska
  • Aleksandra Szymfeld
  • Julia Szkudlarek
  • Zuzanna Kościelska
  • Damaris Dorociak
  • Weronika Górska
  • Milena Błaszczak

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Drużynowych Biegach Przełajowych

I miejsce
  • Michalina Dyncer
  • Julia Pawela
  • Dominika Hierowska
  • Luiza Julkowska
  • Damaris Dorociak
  • Paulina Kamińska
Mistrzostwa Województwa w Aerobiku Grupowym I Liga
XIV miejsce
  • Weronika Antczak
  • Klaudia Kuchcińska
  • Katarzyna Kaczmarek
  • Kornelia Dolatowska
  • Maja Pikos
  • Julia Pawela
  • Martyna Przybylska
  • Zuzanna Kościelska
  • Michalina Dyncer
Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
I miejsce
  • Daria Biernacka - 100m
  • Paulina Kamińska - 100m
  • Weronika Antczak - 300m
  • Luiza Julkowska - 600m
  • Andżelika Sucharska - 600m
  • Aleksandra Sawicka - pchnięcie kulą
  • Amelia Hejna - pchnięcie kulą
  • Klaudia Mikołajczyk – rzut oszczepem
  • Luiza Krzemińska – rzut oszczepem

 

I miejsce

  • Hanna Synowiec - 300m   

     II miejsce   

  • Julia Pawela - 600m 

II miejsce

4x100m

  • Daria Biernacka
  • Weronika Antczak
  • Hanna Synowiec
  • Michalina Dyncer

I miejsce

  • Michalina Dyncer – skok w dal

II miejsce

  • Dominika Hierowska – skok w dal
Mistrzostwa Rejonu w Aerobiku Grupowym II Liga
II miejsce
  • Weronika Antczak
  • Klaudia Kuchcińska
  • Katarzyna Kaczmarek
  • Kornelia Dolatowska

 

  • Maja Pikos
  • DamarisDorociak
  • Martyna Przybylska
  • Zuzanna Kościelska
  • Martyna Bartkowiak

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej

I miejsce
  • Klaudia Kuchcińska
  • Magdalena Figas
  • Joanna Kaczmarek
  • Martyna Błaszczak
  • Klaudia Mikołajczyk
  • Aleksandra Szymfeld
  • Julia Szkudlarek
  • Zuzanna Kościelska
  • Damaris Dorociak
  • Weronika Górska
  • Hanna Synowiec
  • Luiza Krzemińska
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej
V miejsce
  • Klaudia Kuchcińska
  • Magdalena Figas
  • Joanna Kaczmarek
  • Martyna Błaszczak
  • Klaudia Mikołajczyk
  • Aleksandra Szymfeld
  • Michalina Dyncer
  • Zuzanna Kościelska
  • Damaris Dorociak
  • Weronika Górska
  • Hanna Synowiec
  • Luiza Krzemińska

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Plażowej Piłce Siatkowej

I miejsce
  • Magdalena Figas
  • Klaudia Kuchcińska

Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Plażowej Piłce Siatkowej

II miejsce
  • Magdalena Figas
  • Klaudia Kuchcińska

Mistrzostwa Wielkopolski w Plażowej Piłce Siatkowej

XIII-XVI
  • Magdalena Figas
  • Klaudia Kuchcińska

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców

 II miejsce
  •  Łukasz Stojek
  • Jakub Kamiński
  • Konrad Kusiak
  • Wiktor Kaczmarek
  • Norbert Kaczmarek
  • Franciszek Dąbrowski

Mistrzostwa Wielkopolski

w Drużynowych Biegach na Orientację Chłopców

XIII miejsce
  • Jakub Kamiński
  • Norbert Kaczmarek
  • Oliwier Błażejewski

Mistrzostwa Wielkopolski

w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt

VI miejsce w skoku w dal
  • Michalina Dyncer

Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Plażowej Piłce Siatkowej Chłopców

IV miejsce
  • Mateusz Przydryga
  • Wiktor Przydryga
Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej
II miejsce - rzut oszczepem
  • Michał Górecki
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców
IV miejsce
  • Michał Górecki
  • Mateusz Przydryga
  • Wiktor Przydryga
  • Arkadiusz Zamiatała
  • Adrian Szefer
  • Adam Janiak
  • Rafał Gulczyński
  • Mikołaj Płocharski
  • Franek Dąbrowski
  • Jakub Tomaszewski
  • Jakub Grądziel
  • Daniel Maciejewski

Półfinał Mistrzostw Województwa

w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

IV miejsce

V miejsce

Julia Szkudlarek

Klaudia Mikołajczyk
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie Rights Reserved.