Wojewódzki Konkurs Chemiczny 

laureatka

  • Kornelia Dolatowska kl. 3egim

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

wyróżnienie

  • Fabian Karolak kl. 2a
  • Alan Zehner kl. 2b
  • Roma Wiśniewska kl. 2d
  • Franciszek Banaszak kl. 4c
  • Julia Kusiołek kl. 4e
  • Wiktor Wiśniewski kl. 5a
  • Kacper Siwiński kl. 5a
  • Eryk Adamski kl. 7a
  • Maria Gaca kl. 7c
  • Bartosz Madalski kl. 7c
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX" 2019

wynik dobry

  • Dawid Głowacki z klasy 6a

IX Konkurs Recytatorski "Dwa Języki"
poświęcony poezji anglosaskiej,

organizowany przez Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych
w Witkowie

I miejsce
(kategoria: szkoła podstawowa)

  • Aleksandra Szymfeld z klasy 8c 
Wojewódzki Turniej Białych Piór im. Ewy Gajowieckiej

wyróżnienie

  • Aleksandra Sobieraj kl. 3egim

XXVIII Koniński Konkurs Poetycki
im. Bogusława Janiszewskiego

„Poezja młoda poezja nowa"

I miejsce

  • Aleksandra Sobieraj kl. 3egim
Półfinał
Międzywojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego
o Laur Niepodległej

III miejsce

  • Amelia Machowska kl. 6a
Finał
Międzywojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego
o Laur Niepodległej

wyróżnienie

  • Amelia Machowska kl. 6a

Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski

„Czerwieńcie się, zieleńcie się słowa”

laureatka

  • Amelia Machowska kl. 6a

Konkurs Literacki
„To będę robił w przyszłości, czyli kim chciałbym zostać?”

 organizator CDN
Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Koninie

wyróżnienie

  • Amelia Machowska kl. 6a 
  • Aleksander Forycki kl. 6a 
  • Weronika Bączkowska kl. 6b 
  • Piotr Radecki kl. 5a 
  • Julia Ziółkowska kl. 4c 
Złota Żaba w dziedzinie języka polskiego i literatury 

II etap
70 miejsce 

  • Mikołaj Łyskawa kl. 3agim

Szkolny Konkurs Historyczny

z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości 

i 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Kategoria: klasy 1-4

I miejsce (ex aequo)

  • Martyna Karwecka  kl. 4d
  • Fabian Dranikowski  kl. 1a

Wyróżnienie

  • Emilia Białas kl. 1d
  • Nina Maciejewska kl. 2b

Kategoria: klasy 5-6

I miejsce:

  • Mateusz Twardowski, klasa 5b

Wyróżnienie:

  • Konrad Naglik, klasa 6a
  • Adam Łysiak, klasa 6a

Kategoria: klasy 7-8

I miejsce (ex aequo):

  • Aleksandra Szymfeld, klasa 8c
  • Mateusz Węgrzyn, klasa 7c

Wyróżnienie:

  • Patryk Chudziński, klasa 7b

Szkolny Konkurs Filmowy

 „Opowiedz mi historię – 100 lat Niepodległej”

 
 

Zwycięzcy

 film „Śladami pierwszych Piastów”

  • Zofia Przyjazna kl.5e
  • Klaudia Błaszczak kl.5e
  • Aleksandra Beser kl.5e
  • Mateusz Sucholas kl.5e

 film „Powstanie Wielkopolskie”

  • Filip Mierzwiński kl.5e
  • Przemysław Pankros kl.5e
  • Dawid Dobek kl.5e

Konkurs ekologiczny dla dzieci i młodzieży

pt. „Cztery pory roku z OZE"

organizator:
Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

Kategoria kl. 4 -6 plakat

III miejsce

  • Julia Wężniejewska kl. 5d

 

Kategoria kl. 7 - 8
kalendarz na rok 2020

I miejsce

  • Weronika Koniecpolska kl. 7c

III miejsce

  • Zuzanna Trojanowicz kl. 7c

wyróżnienie

  • Agata Trojanowicz kl. 7c
IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci
„Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje”

II miejsce

  • Jakub Zapotoczny kl. 5a
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
„Autoportret” – Zachowaj Trzeźwy Umysł

I miejsce

  • Julia Wężniejewska kl. 5d
Praca plastyczna inspirowana utworem Edwarda Fiszera

II miejsce

  • Julia Wężniejewska kl. 5d
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zimowe pejzaże”

III miejsce

  • Rafał Gulczyński kl. 8c
Powiatowy konkurs na spot „Stop mowie nienawiści”

III miejsce

  • Weronika Górska kl. 3bgim
  • Oliwia Kierepka kl. 3bgim
  • Artur Wojciechowski kl. 3bgim
 Powiatowy Konkurs Fotograficzny Cztery Pory Roku
 

I nagroda

  • Mateusz Jankowski kl. 3egim

I nagroda i wyróżnienie

  • Weronika Górska kl. 3bgim

wyróżnienie

  • Natalia Szlachetka kl. 8a
Powiatowy Konkurs Fotograficzny Mosty i Mosteczki

wyróżnienie

  • Izabela Harendarz kl. 3agim

XVIII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDS

III miejsce

  • Julia Szkudlarek kl. 3egim

wyróżnienie

  • Dominika Kropidłowska kl.3egim
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Badmintonie DZ w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce

  • Karolina Synowiec
  • Zofia Kasprzyk
  • Julka Jaszczyszyn
 Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 IV miejsce

  • Amelia Hejna
  • Martyna Szablewska
  • Katarzyna Konieczka
 Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce 

  • Julia Bryk
  • Michalina Dyncer
  • Aleksandra Górska
  • Dominika Hierowska
  • Luiza Julkowska
  • Zuzanna Kościelska
  • Julia Pawela
  • Weronika Kwitowska
  • Martyna Wawrzyniak
  • Weronika Śniegowska
  • Patrycja Miazga
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 

I miejsce

  • Tymon Antczak
  • Oliwier Błażejewski
  • Franciszek Dąbrowski
  • Jakub Grądziel
  • Norbert Kaczmarek
  • Kacper Kajdan
  • Eryk Kopaczewski
  • Mikołaj Płocharski
  • Kamil Szczepankiewicz
  • Jan Święciochowski
  • Mateusz Węgrzyn 
 Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Halowej  Piłce Nożnej
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

II miejsce

  • Igor Błaszczak
  • Kacper Adamczyk
  • Kacper Kajdan
  • Norbert Kaczmarek
  • Marcin Dominiak
  • Bartosz Kowalski
  • Kacper Kozaczyk
  • Oliwier Błażejewski
  • Eryk Kopaczewski
  • Kamil Szczepankiewicz
  • Fabian Szymański 
Mistrzostwa Wielkopolskiej Ligi Młodziczek
w Piłce Siatkowej Dziewcząt

23 miejsce

  • Luiza Julkowska
  • Luiza Krzemińska
  • Andżelika Sucharska
  • Paulina Kamińska
  • Julia Pawela
  • Julia Jaszczyszyn
  • Karolina Synowiec
  • Hanna Synowiec
  • Klaudia Mikołajczyk
  • Dominika Hierowska
  • Aleksandra Szymfeld
  • Aleksandra Górska
  • Maria Gaca
  • Zofia Kasprzyk
 Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
w ramach Igrzysk Dzieci

 I miejsce 

  • Weronika Bączkowska
  • Aleksandra Blejwas
  • Klaudia Błaszczak
  • Martyna Chojnacka
  • Zuzanna Jadczak
  • Aleksandra Kasprzak
  • Marta Kasprzyk
  • Agata Siwińska
  • Amelia Wysocka
Finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego
w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
w ramach Igrzysk Dzieci 

 20 miejsce

  • Weronika Bączkowska
  • Aleksandra Blejwas
  • Klaudia Błaszczak
  • Martyna Chojnacka
  • Zuzanna Jadczak
  • Aleksandra Kasprzak
  • Marta Kasprzyk
  • Agata Siwińska
  • Amelia Wysocka
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Halowej Piłce Nożnej
w ramach Igrzysk Dzieci 

 III miejsce

  • Wojciech Hierowski
  • Tobiasz Kasprzak
  • Gracjan Bączak
  • Dawid Głowacki
  • Kacper Król
  • Dominik Maciejewski
  • Oliwier Krysiński
  • Kacper Graczyk
  • Kacper Andrzejewski
  • Oliwier Sawicki
  • Piotr Ratajczyk
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
w ramach Igrzysk Dzieci

II miejsce

  • Tobiasz Kasprzak
  • Kacper Graczyk
  • Roman Marcel
  • Igor Kowalski
  • Krystian  Zaradzki
  • Mateusz Sucholas
  • Mateusz Jaroszewski
  • Kacper Król
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Piłce Siatkowej Czwórkami
w ramach Igrzysk Dzieci 

III miejsce

  • Marta Kasprzyk
  • Amelia Machowska
  • Estera Marciniak
  • Amelia Wysocka
  • Antonina Dyncer
  • Hanna Kaczmarek
  • Agata Siwińska
  • Marietta Druchlińska
  • Aleksandra Blejwas
  • Weronika Bączkowska 
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Piłce Siatkowej Dziewcząt
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 

IV miejsce

  • Luiza Julkowska
  • Luiza Krzemińska
  • Andżelika Sucharska
  • Paulina Kamińska
  • Julia Pawela
  • Julia Jaszczyszyn
  • Karolina Synowiec
  • Hanna Synowiec
  • Klaudia Mikołajczyk
  • Dominika Hierowska
  • Aleksandra Szymfeld
  • Aleksandra Górska 
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Drużynowych Biegach Przełajowych
w ramach Igrzysk Dzieci rocznik 2008 i młodsze

I miejsce

  • Klaudia Błaszczak
  • Julia Wężniejewska
  • Michalina Andrzejewska
  • Martyna Karwecka
  • Wiktoria Kuźniarek
  • Julia Ziółkowska    II miejsce w klasyfikacji indywidualnej
  • Aleksandra Kasprzyk
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Drużynowych Biegach Przełajowych
w ramach Igrzysk Dzieci rocznik 2006-2007

II miejsce

  • Amelia Wysocka
  • Zuzanna Jadczak
  • Agata Siwińska
  • Marta Kasprzyk
  • Weronika Bączkowska
  • Gabriela Jędzura
  • Julia Gamalczyk
Finał Województwa Wielkopolskiego
w Aerobiku Grupowym
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

XIII miejsce

  • Julia Bryk
  • Julia Pawela
  • Róża Jahura-Tomczykowska
  • Kaja Kasiura
  • Luiza Julkowska
  • Weronika Górska
  • Maja Pikos
  • Zuzanna Kościelska
  • Martyna Przybylska
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Drużynowych Biegach Przełajowych
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

I miejsce

  • Michalina Dyncer
  • Weronika Śniegowska
  • Julia Bryk
  • Dominika Hierowska
  • Julia Pawela
  • Aleksandra Górska
  • Luiza Julkowska

Finał Województwa Wielkopolskiego
w Drużynowych Biegach Przełajowych
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

XI miejsce

  • Weronika Śniegowska
  • Julia Bryk
  • Dominika Hierowska
  • Julia Pawela
  • Aleksandra Górska
  • Luiza Julkowska
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

IV miejsce

  • Aleksandra Szymfeld
  • Michalina Dyncer

V-VI miejsce

  • Hanna Synowiec
  • Karolina Synowiec
 Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Plażowej Piłce Siatkowej Chłopców
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
 II miejsce
  • Michał Górecki
  • Mateusz Przydryga
  • Adam Janiak

V-VI miejsce

  • Franciszek Dąbrowski
  • Wiktor Przydryga
 Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców
w ramach Igrzysk Dzieci

 I miejsce
w klasyfikacji indywidualnej

  • Tobiasz Kasprzak
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt
w ramach Igrzysk Dzieci

III miejsce

  • Zuzanna Jadczak
  • Agata Siwińska
  • Hanna Kaczmarek
  • Estera Marciniak
  • Aleksandra Blejwas
  • Weronika Bączkowska
  • Julia Lazarek
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego
w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt
w ramach Igrzysk Dzieci

V miejsce

  • Zuzanna Jadczak
  • Agata Siwińska
  • Estera Marciniak
  • Aleksandra Blejwas
  • Weronika Bączkowska
  • Antonina Dyncer
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego
w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt
w ramach Igrzysk Dzieci

III miejsce
w rzucie piłeczką palantową

  • Aleksandra Blejwas

II miejsce w skoku w dal

  • Weronika Bączkowska
 Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt
w ramach Igrzysk Dzieci rocznik 2008 i młodsze

 I miejsce

  • Kornelia Adryan
  • Dominika Chrzumnicka
  • Martyna Karwecka
  • Oliwia Kruczkowska
  • Michalina Andrzejewska
  • Sara Matysiak
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Trójboju Lekkoatletycznym chłopców
w ramach Igrzysk Dzieci rocznik 2008 i młodsi 
 

I miejsce

  • Franciszek Banaszak
  • Wojciech Burdasz
  • Mateusz Jarolewski II miejsce w klasyfikacji indywidualnej
  • Nikodem Moczyński  III miejsce w klasyfikacji indywidualnej
  • Ignacy Piątek
  • Fabian Szefer
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego
w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt
w ramach Igrzysk Dzieci rocznik 2008 i młodsze 

 I miejsce

  • Kornelia Adryan
  • Dominika Chrzumnicka
  • Martyna Karwecka
  • Oliwia Kruczkowska
  • Maja Piasecka
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego
w Trójboju Lekkoatletycznym chłopców
w ramach Igrzysk Dzieci rocznik 2008 i młodsi 

 I miejsce

  • Franciszek Banaszak
  • Wojciech Burdasz
  • Mateusz Jarolewski
  • Nikodem Moczyński
  • Ignacy Piątek
  • Fabian Szefer  II miejsce w klasyfikacji  indywidualnej
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców
w ramach Igrzysk Dzieci

 I  miejsce w biegu na 60 m    

ll  miejsce w biegu na 1000 m     

  • Tobiasz Kasprzak
Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 

I miejsce

  • Michalina Dyncer
  • Dominika Hierowska
  • Julia Pawela
  • Hanna Synowiec
  • Amelia Hejna
  • Aleksandra Sawicka
  • Dominika Głuszkowska
  • Martyna Przybylska
  • Daria Biernacka
  • Patrycja Miazga
  • Weronika Śniegowska
  • Aleksandra Górska
  • Julia Szkudlarek
  • Zuzanna Kościelska
  • Milena Błaszczak
 Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Piłce Nożnej

IV miejsce

  • Igor Błaszczak
  • Kacper Adamczyk
  • Kacper Kajdan
  • Norbert Kaczmarek
  • Marcin Dominiak
  • Bartosz Kowalski
  • Kacper Kozaczyk
  • Oliwier Błażejewski
  • Eryk Kopaczewski
  • Kamil Szczepankiewicz
  • Fabian Szymański 
 Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej chłopców
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

 I miejsce
w biegu na dystansie 100m

  • Kacper Kajdan

II miejsce
w biegu na dystansie 300m

  • Norbert Kaczmarek

II miejsce
w biegu na dystansie 1000m

  • Franciszek Dąbrowski

III miejsce
Sztafeta 4x100m

  • Kacper Kajdan
  • Norbert Kaczmarek
  • Adam Janiak
  • Michał Górecki

II miejsce
w rzucie oszczepem

  • Filip Józwiak
 Mistrzostwa Rejonu Konińskiego
w Trójboju Lekkoatletycznym chłopców
w ramach Igrzysk Dzieci rocznik 2008 i młodsi

III miejsce

  •  Franciszek Banaszak
 Finał Wielkopolski
w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

IV miejsce

  • Julia Szkudlarek 
Mistrzostwa Rejonu Konińskiego
w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt
w ramach Igrzysk Dzieci rocznik 2008 i młodsze 

II miejsce
w rzucie piłeczką palantową

  •  Dominika  Chrzumnicka

 

Licznik odwiedzin

000164050
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
...
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystko
283
430
1168
159472
17267
25109
164050

Your IP: 18.209.104.7
2019-07-23 12:35

Liczba gości

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.

RODO