^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Najlepsi z najlepszych - 2015/2016

Tradycją szkoły jest coroczny wybór Prymusa Szkoły - ucznia, który uzyska najwyższą średnią.

W roku szkolnym 2015/2016 tytuł Prymusa Szkoły uzyskał

Wojciech Machowiak VIb średnia ocen  5,50

W klasach II - III  74 uczniów zasłużyło swoją pracą na nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i w zachowaniu oraz działalność społeczną. W klasach I nagrody otrzymali wszyscy uczniowie.

Klasa Imię i nazwisko
IIa

Wiktor Wiśniewski
Oskar Łukowski
Antoni Giszter
Klaudia Głowacka
Piotr Radecki
Aleksander Kasiura
Tymon Matuszewski
Nikolas Rewers
Agata Siwińska
Amelia Warzyk

Oskar Żychowicz

IIb Daria Błaszczyk
Marta Dominiak
Marietta Druchlińska
Zuzanna Jadczak
Weronika Kamińska
Karolina Skorniak
Paulina Wojtas
Oliwier Wiśniewski
Mateusz Twardows
ki
Szymon Trojak
IIc Martyna Klekocka
Julia Gabriel
Julia Lazarek
Jakub Olek
Gabriela Urbaniak

Julia Walewska
Jakub Wojtaszak
Wiktoria Wojtkowiak
Amelia Wysocka

Kacper Płocharski
IId Jakub Górniak
Nastia Kozielska

Cezary Olas
Wiktoria Ślebioda
Bartosz Warczygłowa
Julia Wężniejwska
Kacper Wiśniewski

IIe Emilia Bednarowicz
Klaudia Błaszczak
Magdalena Maciejewska

Filip Mierzwiński
Maja Nowak

Przemysław Pankros
Zofia Przyjazna

Mateusz Sucholas
Daniel Płatek
Aleksandra Beser

IIIa Gracjan Bączak
Aleksander Forycki
Wiktoria Frątczak
Kacper Kasprzak
Marta Kasprzyk
Emilia Kukawka
Adam Łysiak
Amelia Machowska
Konrad Naglik
Hanna Pikos
IIIb

Weronika Bączkowska
Aleksandra Blejwas
Sandra Goińska

Paulina Kujawa

Krzysztof Jabłoński
Eryk Ławniczak
Oliwier Sawicki
Julia Szymańska

Martyna Węgrzeniejewska

IIIc Dominika Burchardt
Szymon Jakubczyk
Hanna Kaczmarek
Zofia Kowalówczana
Oliwia Litko
Anna Nowak
Julia Staniszewska

W klasach IV-VI 50 uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem i należną za wyniki w nauce i zachowaniu nagrodę.

Klasa Imię i nazwisko Średnia ocen
IVa Zofia Kasprzyk
Bartosz Madalski
Eryk Adamski
Zofia Kazibut
Mateusz Węgrzyn
5,17
5,00
5,00
4,92
4,75
IVb Milena Błaszczak
Konrad Przygoda
Zuzanna Skibiszewska
Dominika Szykuła
5,08
4,92
4,75
4,75
IVc Maria Gaca
Zuzanna Trojanowicz
Weronika Śniegowska
Dawid Kowalówczany
Agata Trojanowicz
Alicja Grądziel
Patryk Chudziński
Weronika Koniecpolska
Laura Wiśniewska
5,25
5,08
5,08
4,92
4,92
4,75
4,75
4,75
4,75
Va Julia Pankros
Luiza Krzemińska
Marcin Woźniak
5,00
4,83
4,83
Vb

Alicja Machowiak
Weronika Tomczak
Natalia Szlacheta
Małgorzata Kozłowska
Filip Łęcki

5,50
5,25
5,10
5,00
4,83
Vc Jan Święciochowski
Aleksandra Szymfeld
Julia Pawela
Joanna Nowicka
Hanna Synowiec
Julia Jaszczyszyn
Kaja Kasiura
5,32
5,16
5,08
5,00
5,00
4,83
4,75
VIa Julia Szkudlarek
Damaris Dorociak
Katarzyna Kierzkowska
Maria Błażejewska
5,17
5,00
5,00
5,00
VIb Wojciech Machowiak - PRYMUS SZKOŁY
Daria Kowalówczana
Kacper Adamczyk
Patrycja Grzelak
5,50
5,08
4,75
4,75
VIc

Kornelia Dolatowska
Katarzyna Dębicka
Szymon Kaczmarek
Marcin Błaszczak
Patryk Naglik
Bartosz Kowalski
Zuzanna Kościelska
Martyna Sęk
Fryderyk Witczak

5,41
5,09
4,91
4,91
4,91
4,82
4,82
4,75
4,75

GRATULUJEMY!!!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie Rights Reserved.