^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Najlepsi z najlepszych - 2014/2015

Tradycją szkoły jest coroczny wybór Prymusa Szkoły - ucznia, który uzyska najwyższą średnią.

W roku szkolnym 2014/2015 tytuł Prymusa Szkoły uzyskali

Paweł Kapela VIa średnia ocen  5,33
Aleksandra Galuba VIc średnia ocen 5,25

W klasach I - III  89 uczniów zasłużyło swoją pracą na nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i w zachowaniu oraz działalność społeczną.

Klasa Imię i nazwisko
Ia

Wiktor Wiśniewski
Oskar Łukowski
Antoni Giszter
Klaudia Głowacka
Piotr Radecki
Aleksander Kasiura
Tymon Matuszewski
Nikola Rewers
Agata Siwińska
Amelia Warzyk
Oskar Żychowicz

Ib

Daria Błaszczyk
Marta Dominiak
Marietta Druchlińska
Zuzanna Jadczak
Weronika Kamińska
Karolina Skorniak
Paulina Wojtas
Oliwier Wiśniewski
Mateusz Twardowski
Szymon Trojak

Ic Martyna Klekocka
Julia Lazarek
Julia Walewska
Jakub Wojtaszak
Kacper Płocharski
Id Klaudia Błaszczak
Magdalena Maciejewska
Maja Nowak
Zofia Przyjazna
Amelia Bednarska
Ie Wiktoria Ślebioda
Julia Wężniejewska
Kacper Wiśniewski
Nastia Kozielska
Bartosz Warczygłowa
If

Emilia Bednarowicz
Filip Mierzwiński
Przemysław Pankros
Mateusz Sucholas
Daniel Płatek
Patryk Pocztarek
Aleksandra Beser
Dawid Dobek
Dominika Walczak
Alicja Majdecka

IIa

Gracjan Bączak
Aleksander Forycki
Wiktoria Frątczak
Kacper Kasprzak
Tobiasz Kasprzak
Emilia Kukawka
Amelia Machowska
Konrad Naglik
Hanna Pikos

IIb Weronika Bączkowska
Aleksandra Blejwas
Paulina Kujawa
Krzysztof Jabłoński
Eryk Ławniczak
Oliwier Sawicki
IIc Dmominika Burchardt
Szymon Jakubczyk
Hanna Kaczmarek
Oliwia Litko
Wojciech Michalski
Anna Nowak
Julia Staniszewska
IIIa Adamski Eryk
Bartek Madalski
Kacper Okoniewski
Mateusz Węgrzyn
Maria Gaca
Zuzanna Hyżak
Zofia Kasprzyk
Zofia Kawbut
IIIb Milena Błaszczak
Rafał Rzepka
Konrad Przygoda
Zuzanna Skibiszewska
Dominika Szykuła
IIIc Patryk Chudziński
Weronika Śniegowska
Zuzanna Trojanowicz
Agata Trojanowicz
Alicja Grądziel
Laura Wiśniewska
Weronika Koniecpolska
Dawid Kowaló

W klasach IV-VI 45 uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem i należną za wyniki w nauce i zachowaniu nagrodę.

Klasa Imię i nazwisko Średnia ocen
IVa Julia Pankros
Luiza Krzemińska
Marcin Woźniak
Julia Dębicka

5,0
4,83
4,83
4,75

IVb Alicja Machwiak
Natalia Szlachetka
Joanna Nowicka
Małgorzata Kozłowska
Filip Łęcki
Paulina Kamińska
Tamara Klaszczyńska
Weronika Tomczak

5,5
5,0
5,08
4,91
4,9
4,8
4,75
5,08

IVc Julia Pawela
Jan Święciochowski
Aleksandra Szymfeld
Julia Jaszczyszyn
Hanna Synowiec
Karolina Synowiec
Mateusz Przydryga
Kaja Kasiura

5,33
5,25
5,16
5,08
5,08
5,0
4,75
4,75

Va Maria Błażejewska
Damaris Dorociak
Katarzyna Kierzkowska
Julia Szkudlarek
5,0
5,0
4,92
4,83
Vb Wojciech Machowiak
Daria Kowalówczana
5,3
4,8
Vc Kornelia Dolatowska
Katarzyna Dębicka
Zuzanna Kościelska
Maja Pikos
Szymon Kaczmarek
Patryk Naglik
Marcin Błaszczak
Bartosz Kowalski

5,25
5,08
4,92
4,92
4,83
4,83
4,75
4,75

VIa Paweł Kapela - PRYMUS SZKOŁY
Krystian Nowak
Wiktoria Szygenda
Martyna Marchwant
5,33
4,83
4,83
4,75
VIb Adrianna Adamczewska
Karina Błaszczak
Mikołaj Kowalikowski
Magdalena Figas
5,08
5,08
4,83
4,75
VIc Aleksandra Galuba - PRYMUS SZKOŁY
Martyna Błaszczak
Kamila Gajdzińska
5,25
5,08
4,92

GRATULUJEMY!!!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie Rights Reserved.