^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Najlepsi z najlepszych - 2012/2013

Tradycją szkoły jest coroczny wybór Prymusa Szkoły - ucznia, który uzyska najwyższą średnią.

W roku szkolnym 2012/2013 tytuł Prymusa Szkoły uzyskała Marta Marszałek z klasy VI d, ze średnią ocen 5,25.

W klasach I-III 58 uczniów zasłużyło swoją pracą na nagrody, za bardzo dobre wyniki w nauce.

Klasa Imię i nazwisko
I a

Eryk Adamski

Jeremiasz Dróbka

Maria Gaca

Zuzanna Hyżak

Zofia Kasprzyk

Zofia Kazibut

Bartosz Madalski

Kacper Okoniewski

Mateusz Węgrzyn

Filip Woźniak

I b

Bartosz Balcerowski

Milena Błaszczak

Małgorzata Dziublewska

Konrad Przygoda

Rafał Rzepka

Zuzanna Skibiszewska

Dominika Szykuła

Wiktor Ślebioda

I c

Weronika Koniecpolska

Agata Trojanowicz

Zuzanna Trojanowicz

Patryk Chudziński

II a

Julia Dębicka

Luzia Krzemińska

Julia Pankros

Adam Wincza

II b

Daria Biernacka

Małgorzata Kozłowska

Filip Łęcki

Alicja Machowiak

Joanna Nowicka

Natalia Szlachetka

Weronika Tomczak

II c

Julia Jaszczyszyn

Kaja Kasiura

Julia Pawela

Tobiasz Radecki

Aleksandra Szymfeld

Jan Święciochowski

III a

Maria Błażejewska

Damaris Dorociak

Katarzyna Kierzkowska

Julia Szkudlarek

Fabian Szymański

Kacper Wieloch

III b

Kacper Adamczyk

Maja Kasprzyk

Daria Kowalówczana

Wojciech Machowiak

Aleksandra Sawicka

III c

Katarzyna Dębicka

Kornelia Dolatowska

Szymon Kaczmarek

Zuzanna Kościelska

Bartosz Kowalski

Patryk Naglik

Maja Pikos

Martyna Sęk

W klasach IV-VI 38 uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem i należną za wyniki w nauce i zachowaniu nagrodę.

Klasa Imię i nazwiskoŚrednia ocen
IV c Martyna Błaszczak 5,17
IV c Aleksandra Galuba 5,17
IV b Marcel Dopierała 5,08
IV b Mikołaj Kowalikowski 5,08
IV c Kamila Gajdzińska 5,08
IV a Paweł Kapela 5,00
IV a Wiktoria Szygenda 5,00
IV b Adrianna Adamczewska 5,00
IV b Karina Błaszczak 5,00
IV b Jakub Ratajczyk 5,00
IV c Wojciech Cygan 5,00
IV c Klaudia Kuchcińska 4,92
IV c Wiktoria Matysiak 4,92
IV c Hanna Podymska 4,92
IV a Krystian Nowak 4,83
IV b Klaudia Kujawa 4,83
IV b Zuzanna Maciejewska 4,75
IV b Anna Pietryga 4,75
IV c Aleksandra Matysiak 4,75
KlasaImię i nazwiskoŚrednia ocen
V a Mateusz Wiśniewski 5,16
V a Laura Bassa 5,08
V d Patrycja Popielarska 5,08
V a Patrycja Milczarek 5,08
V a Monika Wleklińska 5,00
V c Martyna Kosmowska 5,00
V d Mateusz Adamczewski 5,00
V b Weronika Kowalówczana 4,83
V d Maja Drygalska 4,83
V a Aleksandra Gromadzińska 4,75
V Wiktor Maćkowski 4,75
V Aleksandra Przekota 4,75
V Jakub Tomczykowski 4,75
KlasaImię i nazwiskoŚrednia ocen
VI d Marta Marszałek 5,25
VI c Michał Gulczyński 5,16
VI d Joanna Samulczyk 5,08
VI c Kinga Kowalska 4,91
VI d Dominika Kujawa 4,91
VI d Anna Ziętek 4,83

Gratulujemy!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie Rights Reserved.