^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Najlepsi z najlepszych - 2011/2012

Tradycją szkoły jest coroczny wybór Prymusa Szkoły - ucznia, który uzyska najwyższą średnią w klasach IV - VI.

Tytuł Prymusa Szkoły uzyskał Mateusz Chmielewski z klasy VI d, ze średnią ocen 5,42.

Nagrodą za zdobycie tego zaszczytnego tytułu jest statuetka ufundowana przez Dyrektora Szkoły, iPAd - przez Wójta Gminy Strzałkowo oraz nagrody książkowe od Rady Rodziców.

 Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe  średnie ocen to:

Mateusz Chmielewski
PRYMUS SZKOŁY

5,42 VId
Malwina Mielcarek 5,17 VIb
Michał Gulczyński 5,16 Vc
Marta Graczyk 5,08 VId
Klaudia Miastkowska 5,08 VId
Michalina Górska 5,08 VIc
Sandra Pawlak 5,08 VIc
Jakub Karykowski 5,08 VIb
Kinga Kasprzyk 5,08 VIa
Marta Marszałek 5,08 Vd
Mateusz Wiśniewski 5,08 IVa
Anna Kubaszewska 5,00 VId
Marta Milczarek 5,00 VIc
Paulina Mistrzak 5,00 VIb
Joanna Samulczyk 5,00 Vd
Mateusz Adamczewski 5,00 IVd
Maja Drygalska 5,00 IVd
Patrycja Milczarek 5,00 IVd
Martyna Kosmowska 5,00 IVc
Jakub Tomczykowski 5,00 IVc
Weronika Kowalówczana 5,00 IVb
Laura Bassa 5,00 IVa
Patrycja Popielarska 5,00 IVa
Monika Wleklińska 5,00 IVa

 W klasach I - III  61 uczniów zasłużyło swoją pracą na nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i w zachowaniu oraz działalność społeczną.

Ia
Adam Wincza
Julia Pankros
Luiza Krzemińska
Julia Dębicka
Ib
Małgorzata Kozłowska
Filip Łęcki
Alicja Machowiak
Joanna Nowicka
Natalia Szlachetka
Weronika Tomczak
Wojciech Pawlak
Ic
Julia Jaszczyszyn
Julia Pawela
Jan Święciochowski
Kaja Kasiura
Gabriela Wajdner
Karolina Synowiec
Aleksandra Szymfeld
IIa Damaris Dorociak
Katarzyna Kierzkowska
Julia Szkudlarek
Maria Błażejewska
Ewa Wysocka
IIb Daria Kowalówczana
Wojciech Machowiak
Kacper Adamczyk
Maja Kasprzyk
Aleksandra Sawicka
IIc Kornelia Dolatowska
Katarzyna Dębicka
Szymon Kaczmarek
Bartosz Kowalski
Maja Pikos
Zuzanna Kościelska
Patryk Naglik
Martyna Sęk
Oliwia Kierepka
Mikołaj Głodkowski
IIIa Paweł Kapela
Wiktoria Szygenda
Anna Czerniejewska
Krystian Nowak
Damian Kościuszko
IIIb Marcel Dopierała
Magdalena Figas
Weronika Janc
Mikołaj Kowalikowski
Klaudia Kujawa
Zuzanna Maciejewska
Szymon Majewski
Anna Pietryga
Jakub Ratajczyk
IIIc Martyna Błaszczak
Wojciech Cygan
Kamila Gajdzińska
Aleksandra Galuba
Wiktor Wesołowski
Hanna Podymska
Wiktoria Matysiak
Aleksandra Matysiak
Oskar Gurgul

 W klasach IV-VI  40 uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem i należną za wyniki w nauce i zachowaniu nagrodę.

IVa
Mateusz Wiśniewski
5,08
Laura Bassa
5,00
Patrycja Popielarska
5,00
Monika Wleklińska
5,00
Aleksandra Gromadzińska
4,80
Wiktor Maćkowski
4,80
IVb
Weronika Kowalówczana
5,00
Paulina Kluczykowska
4,83
Oliwia Wieloch
4,75
Klaudia Woźniak
4,75
IVc
Martyna Kosmowska
5,00
Jakub Tomczykowski
5,00
IVd
Mateusz Adamczewski
5,00
Patrycja Milczarek
5,00
Maja Drygalska
5,00
Vc
Michał Gulczyński
Jakub Baranowski
Kinga Kowalska
Vd
Marta Marszałek 5,08
Joanna Samulczyk 5,00
Alex Wesołowski
4,90
Dominika Kujawa
4,83
Mateusz Popielarski 4,83
VIa
Kinga Kasprzyk
5,08
Weronika Łukaszyk
4,92
VIb
Malwina Mielcarek
5,17
Jakub Karykowski
5,08
Paulina Mistrzak
5,00
Adianna Kabacińska 4,75
Maria Deręgowska 4,75
VIc Michalina Górska 5,08
Sandra Pawlak 5,08
Marta Milczarek 5,00
Andżelika Kowalska 4,92
Szymon Michalak 4,83
VId Mateusz Chmielewski 5,42
Marta Graczyk 5,08
Klaudia Miastkowska 5,08
Anna Kubaszewska 5,00
Sandra Wysocka 4,83

Gratulujemy!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie Rights Reserved.