^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Najlepsi z najlepszych - 2010/2011

Tradycją szkoły jest coroczny wybór Prymusa Szkoły - ucznia, który uzyska najwyższą średnią w klasach IV - VI.

Tytuł Prymusa Szkoły uzyskała Oktawia Kulik z klasy VI a, ze średnią ocen 5,25.

Nagrodą za zdobycie tego zaszczytnego tytułu jest statuetka ufundowana przez Dyrektora Szkoły, laptop - przez Wójta Gminy Strzałkowo oraz nagrody książkowe od Rady Rodziców.

Uczniowie, którzy uzyskali średnie ocen powyżej 5,00 to:

  • Chmielewski Mateusz 5,25 (Vd)
  • Wawrzon Małgorzata 5,17 (VIc)
  • Mistrzak Paulina 5,17 (Vb)
  • Baranowski Jakub 5,10 (IVc)
  • Marszałek Marta 5,08 (IVd)

W klasach I-III 63 uczniów zasłużyło swoją pracą na nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, a w klasach IV-VI 57 uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem i należną za wyniki w nauce i zachowaniu nagrodę.

LokataKlasaNazwisko i imięŚrednia ocen
1. IV c Baranowski Jakub 5,10
2. IV d Marszałek Marta 5,08
3. IV c Gulczyński Michał 5,00
3. IV a Sulkowski Michał 5,00
3. IV d Ziętek Anna 5,00
4. IV d Kujawa Dominika 4,91
4. IV a Remisz Julia 4,91
5. IV b Kowalski Adam 4,83
5. IV d Samulczyk Joanna 4,83
5. IV a Warczygłowa Patrycja 4,83
6. IV d Wesołowski Alex 4,81
7. IV c Bruś Weronika 4,80
7. IV c Kowalska Kinga 4,80
8. IV c Żminkowski Krzysztof 4,75
LokataKlasaNazwisko i imięŚrednia ocen
1. V d Chmielewski Mateusz 5,25
2. V b Mistrzak Paulina 5,17
3. V c Górska Michalina 5,00
3. V d Graczyk Marta 5,00
3. V a Kasprzyk Kinga 5,00
3. V b Karykowski Jakub 5,00
3. V d Kubaszewska Anna 5,00
3. V a Łukaszyk Weronika 5,00
3. V d Miastkowska Klaudia 5,00
3. V c Michalak Szymon 5,00
3. V b Mielcarek Malwina 5,00
3. V c Milczarek Marta 5,00
3. V c Pawlak Sandra 5,00
3. V d Wysocka Sandra 5,00
4. V b Majewska Julia 4,92
5. V b Będziewska Dominika 4,82
5. V c Kowalska Andżelika 4,82
5. V d Sroczyńska Agata 4,82
6. V a Budaj Mateusz 4,75
6. V b Deręgowska Maria 4,75
6. V a Janiak Natalia 4,75
6. V b Kabacińska Adrianna 4,75
6. V d Kaczmarek Natalia 4,75
6. V b Kasprowicz Rafał 4,75
6. V d Kolasińska Kaja 4,75
6. V a Kupna Nicola 4,75
6. V a Zalewska Natalia 4,75
6. V a Żurawska Natalia 4,75
LokataKlasaNazwisko i imięŚrednia ocen
1. VI a Kulik Oktawia 5,25
2. VI c Wawrzon Małgorzata 5,17
3. VI a Ogrodnik Aleksandra 5,00
3. VI a Stawniak Wiktoria 5,00
4. VI b Nowowsiak Mateusz 4,91
4. VI a Radzińska Zuzanna 4,91
4. VI b Woźniak Paulina 4,91
5. VI a Będziewska Magdalena 4,83
5. VI c Dziadkiewicz Anna 4,83
5. VI c Maciejewski Maciej 4,83
6. VI c Bartkowiak Michał 4,75
6. VI a Cichocka Katarzyna 4,75
6. VI c Sompolski Tomasz 4,75
6. VI c Synowiec Mikołaj 4,75
6. VI a Wieloch Klaudia 4,75

 POWRÓT

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie Rights Reserved.