^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Najlepsi z najlepszych - 2016/2017

W roku szkolnym 2016/2017, w klasach I-III, 86 uczniów zasłużyło swoją pracą na nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i w zachowaniu oraz działalność społeczną. 

Klasa Imię i nazwisko

I

Aleksandra Karwecka
Julia Bączkowska
Bartosz Adamski
Antoni Wójcicki
Bartosz Stankiewicz


IIa

Iga Kruczkowska
Dominika Chrzumnicka
Hubert Marszałek
Paweł Grembowski
Alicja Wiśniewska


IIb

Julia Blejwas
Kornelia Adryan
Zuzanna Zasława
Bartosz Barański
Oliwia Gwiazda
Lena Łukowska


IIc

Maja Kawa
Filip Ciesielski
Filip Piersiala
Mateusz Knast
Julia Ziółkowska


IId

Julia Kusiołek
Oliwia Okoniewska
Amelia Król
Zuzanna Święciochowska
Michalina Ziarniak


IIe

Wojciech Burdasz
Kalina Janiszewska
Kamila Kasprzak
Oliwia Kruczkowska
Sara Matysiak
Marcin Rewers
Amelia Sawuć
Fabian Szefer
Martyna Szymańska
Julia Szymfeld
Rozalia Wujczyk


IIIa

Wiktor Wiśniewski
Oskar Łukowski
Piort Radecki
Antoni Giszter
Amelia Warzych
Agata Siwińska
Nicola Rewers
Oskar Żychowicz
Aleksander Kasiura
Klaudia Głowacka
Martyna Chojnacka
Bartłomiej Chojnacki
Magdalena Małecka
Bartłomiej Marszałek


IIIb

Karolina Skorniak
Zuzanna Jadczak
Daria Maria Błaszczyk
Weronika Kamińska
Marta Dominiak
Oliwier Wiśniewski
Mateusz Twardowski

IIIc

Julia Gabriel
Martyna Klekocka

Julia Lazarek
Kacper Płocharski
Julia Walewska
Jakub Wojtaszak
Wiktor Wojtkowiak
Amelia Wysocka

IIId

Julia Wężniejewska
Wiktoria Ślebioda

Natalia Kozielska
Kacper Błaszczak
Kacper Wiśniewski
Cezary Olas
Jakub Górniak
Bartosz Warczygłowa

IIIe Emilia Bednarowicz
Aleksandra Beser
Klaudia Błaszczak
Magdalena Maciejewska
Maja Nowak
Zofia Przyjazna 
D. Walczak
Filip Mierzwiński
Przemysław Pankros
Daniel Płatek
Mateusz Sucholas
P. Pocztarek

W klasach IV-VI - 53 uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem i należną za wyniki w nauce i zachowaniu nagrodę.

Klasa Imię i nazwisko Średnia ocen

 

IVa

Amelia Machowska
Adam Łysiak
Kacper Kasprzak
Marta Kasprzyk
Aleksander Forycki
Wiktoria Frątczak
Michalina Szcześniak
Emilia Kukawka
Hanna Pikos
Konrad Naglik

5,25
5,17
5,08
5,08
5,00
5,00
5,00
4,92
4,92
4,75

IVb

Aleksandra Blejwas
Weronika Bączkowska
Julia Szymańska
Krzysztof Jabłoński

5,08
5,08
4,83
4,75

IVc

Dominika Burchard
Julia Staniszewska
Hanna Kaczmarek

5,00
5,00
4,92

Va

Maria Gaca 
Zofia Kasprzyk
Zofia Kazibut
Bartosz Madalski
Mateusz Węgrzyn
Aleksandra Górska
Jakub Plewczyński

5,33
5,17
5,08
5,08
4,92
4,75
4,75

Vb

Milena Błaszczak
Dominika Szykuła
Zuzanna Skibiszewska
Konrad Przygoda

5,25
5,00
4,92
4,83

Vc

Zuzanna Trojanowicz
Weronika Śniegowska
Partyk Chudziński
Agata Trojanowicz
Laura Wiśniewska

5,25
5,08
4,92
4,92
4,75

VIa

Julia Pankros
Luiza Krzemińska
Marcin Woźniak
Julia Dębicka

5,00
5,00
4,92
4,83

VIb

Alicja Machowiak
Natalia Szlechetka
Joanna Nowicka
Weronika Tomczak
Małgorzata Kozłowska
Filip Łęcki
Paulina Kamińska

5,40
5,30
5,00
5,00
4,90
4,90
4,75

VIc

Aleksandra Szymfeld
Julia Pawela
Hanna Synowiec
Jan Święciochowski
Kaja Kasiura
Klaudia Mikołajczyk
Agata Dankowska
Julia Jaszczyszyn
Wiktor Przydryga

5,16
5,08
5,08
5,08
5,00
4,83
4,75
4,75
4,75

GRATULUJEMY!!!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie Rights Reserved.