^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Uczniowie naszej szkoły na wystawie "Mistrzowie Ilustracji"

DSCF1050

W dniach 22-30 marca 2017 r., uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność oglądania wystawy

pt. "Mistrzowie Ilustracji".

Z inicjatywy biblioteki Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Strzałkowie i wydawnictwa "Dwie Siostry", na korytarzu w/w szkoły wyeksponowane zostały prace ośmiorga wybitnych ilustratorów polskiej grafiki książkowej: Bohdana Butenko, Anny Kołakowskiej, Danuty Konwickiej, Zbigniewa Lengrena, Marii Orłowskiej-Gabryś, Mirosława Pokory, Jana Marcina Szancera i Teresy Wilbik. Ich niezwykłe ilustracje na trwałe zapisały się w pamięci kilku pokoleń młodych czytelników tworząc z ilustrowanymi tekstami nierozerwalną całość. 

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie Rights Reserved.