^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Mamy I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych w powiecie słupeckim

28.09.2016 r.

Dzisiaj reprezentanci naszej szkoły, w składzie:

 • Michalina Dyncer,
 • Julia Jaszczyszyn,
 • Marta Kasprzyk,
 • Patrycja Miazga,
 • Julia Pawela,
 • Hanna Pikos,
 • Hanna Synowiec,
 • Weronika Śniegowska
 • Julia Bryk
 • Paulina Kamińska
 • Aleksandra Górska
 • Weronika Bączkowska
 • Franciszek Dąbrowski ,
 • Kamil Górecki,
 • Eryk Gracjalny,
 • Erwin Kasprowicz,
 • Zbigniew Owczarzak,
 • Jakub Plewczyński,
 • Igor Sulkowski,
 • Mateusz Wawrzyniak,
 • Mateusz Węgrzyn,
 • Jakub Barański,
 • Eryk Danyluk

wraz ze swoimi trenerami: p. T. Gałanem, p. P. Szambelanem i p. P. Pawłowskim, wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Mistrzostwa odbyły się w godzinach od 10:00 do 14:30 na boisku ZSP w Zagórowie. W zawodach, w kategorii szkół podstawowych, wzięło udział 10 szkół, co stanowiło 162 uczniów ( 69 dziewcząt i 93 chłopców).

Po raz kolejny, zarówno nasze dziewczęta jak i chłopcy zajęli

I miejsce!

Nasi zawodnicy awansowali dzięki temu do finału wojewódzkiego.

 GRATULUJEMY!!!

W tym samym dniu nasi uczniowie byli również uczestnikami Uroczystej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2016/2017 w Powiecie Słupeckim. W trakcie Inauguracji Dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przedstawił sprawozdanie z realizacji kalendarza imprez SZS Wielkopolska w roku szkolnym 2015/2016, a następnie, wspólnie z Wicestarostą, uhonorował najlepsze szkoły we Współzawodnictwie Sportowym okazjonalnymi grawertonami.

Nasza szkoła w minionym roku szkolnym zajęła:

 • IV miejsce w kategorii klas I - III gromadząc 113 punktów,
 • II miejsce w klasyfikacji Szkół Podstawowych zdobywając 243 punkty.

GRATULUJEMY!

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie Rights Reserved.