STRONA ARCHIWALNA Szkoły Podstawowej

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Strzałkowie

Przejdź na stronę

STRONA ARCHIWALNA Gimnazjum

Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Strzałkowie

Przejdź na stronę

STRONA ARCHIWALNA Przedszkola

Przedszkole "Kubuś Puchatek" w Strzałkowie

Przejdź na stronę

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Przejdź na stronę

Boże Narodzenie to czas magii, radości i miłości. Jest to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwy, milsi i zapominają o troskach dnia codziennego.

IMG 20181221 085329

Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły tradycyjnie, jak co roku, wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. 21 grudnia w atmosferę świat Bożego Narodzenia naszą szkołę wprowadzili uczniowie klas 4c, 4d, 4e i 5a przedstawiając jasełka pod opieką pań katechetek p. I. Pawłowskiej oraz p. M. Pęcherzewskiej.

W jasełkach pt. „Historia Bożego Narodzenia”, zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających miejsca do schronienia na noc, którzy po bezowocnych poszukiwaniach zdecydowali się przenocować w stajni. Jednak do nich i małego Jezusa przybyli liczni goście nawet tak honorowi jak trzej mędrcy którzy złożyli nowonarodzonemu dzieciątku pokłon. Widownia nagrodziła aktorów gromkimi brawami.

Po występie głos zabrali dyrektor szkoły pan Piotr Gałan oraz pani wicedyrektor Agnieszka Węgrzyn, którzy złożyli wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia. Spotkanie przebiegło w miłej i świątecznej atmosferze.

Licznik odwiedzin

000270298
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
...
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystko
45
1254
4887
258175
20843
31950
270298

Your IP: 3.234.210.89
2019-11-21 01:09

Liczba gości

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

RODO