Obchody święta Niepodległości

AgfaPhoto

W naszej szkole jak co roku odbyła się uroczysta akademia z okazji odzyskania niepodległości. W tym roku mija 95 rocznica tamtych wydarzeń a uroczystość odbyła się 12 listopada pod hasłem ,,ABYŚMY MY MOGLI ŻYĆ”.

 

IMG_0125

Uczniowie naszego gimnazjum pod kierunkiem p. Ilony Trojanowicz przygotowały program poetycko – muzyczny, który wypełniły piękne wiersze o Ojczyźnie. Doskonałe uzupełnienie przedstawienia stanowiły pieśni patriotyczne śpiewane przez chór, który prowadzi p. Agata Gierłowska. W uroczystości tej wzięła udział młodzież naszej szkoły ,która swoją postawą i strojem galowym oddała hołd i szacunek tym, którzy polegli za Ojczyznę. Również z okazji Święta Niepodległości została przygotowana przez p. Ilonę Trojanowicz oraz p. Jolantę Przygocką wystawa okolicznościowa pod hasłem ,,WOLNA I NIEPODLEGŁA”. Młodzież z zaciekawieniem oglądała zdjęcia i czytała informacje dotyczące niepodległego państwa polskiego.

BIP

Szkoła Promująca Zdrowie

Szkoła promująca zdrowie

Partner szkoły

Kontakt

 

 

 GIMNAZJUM

im. Janusza Korczaka

ul. Ostrowska 8b
62-420 Strzałkowo
Tel: (63) 275-05-00
NIP 6671573476
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.