To już jest koniec…

Tradycyjną uroczystością Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Strzałkowie stało się pożegnanie uczniów klas trzecich w obecności ich rodziców, gości i wszystkich pracowników szkoły. 21 czerwca w godzinach popołudniowych trzecioklasiści, prezentując się indywidualnie przed publicznością, otrzymali z rąk dyrektora i wychowawcy pamiątkowe dyplomy ukończenia szkoły. Dyrektor Piotr Gałan wręczył także listy gratulacyjne rodzicom tych absolwentów, którzy w 23 czerwca otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.

Po wielu miłych słowach ze strony zaproszonych gości i rodziców przyszedł czas na część artystyczną. Całość przypominała wyszukiwanie kanałów telewizyjnych, by znaleźć ten najwłaściwszy. Były wiadomości, program o szkole, magazyn kulinarny, program dla dzieci, kanał przyrodniczy i kabaretowy zakończony energetyczną piosenką.

Na boisku szkolnym uczniowie odtańczyli poloneza, a następnie udali się na bal do Restauracji „Jabłona” w Powidzu. Tam szampańska zabawa - przygotowana przez rodziców - trwała do północy. 

BIP

Szkoła Promująca Zdrowie

Szkoła promująca zdrowie

Partner szkoły

Kontakt

 

 

 GIMNAZJUM

im. Janusza Korczaka

ul. Ostrowska 8b
62-420 Strzałkowo
Tel: (63) 275-05-00
NIP 6671573476
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.