W lutym klasy pierwsze wstąpiły w grono czytelników naszej szkoły. Uczniowie na zajęciach bibliotecznych zapoznali się z funkcją jaką pełni biblioteka w szkole oraz jak należy wypożyczać książki. Omówili również regulamin biblioteki, zasady korzystania z księgozbioru oraz złożyli uroczyste ślubowanie.