W lutym klasy pierwsze wstąpiły w grono czytelników naszej szkoły. Uczniowie na zajęciach bibliotecznych zapoznali się z funkcją jaką pełni biblioteka w szkole oraz jak należy wypożyczać książki. Omówili również regulamin biblioteki, zasady korzystania z księgozbioru oraz złożyli uroczyste ślubowanie.

Licznik odwiedzin

003318877
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
...
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystko
336
455
2499
3301673
18824
11162
3318877

Your IP: 18.97.14.80
2026-06-18 14:50

Liczba gości

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

RODO