
W konkursie "Książeczka dla siostrzyczki i braciszka" za najpiękniejsze prace nagrody w postaci książek otrzymali:
- Zaradzka Patrycja z klasy III b
- Siuda Mateusz z klasy III c
- Ciesielska Michalina z klasy III d
pozostali uczniowie uczestniczący w konkursie otrzymali dyplomy z gratulacjami.