
W miesiącu październiku w bibliotece szkolnej z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych odbyło się szereg różnorodnych działań.
Uczniowie klas 0- III uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych mających na celu rozpropagowanie nawyku czytania, który pozytywnie wpływa na całościowy rozwój dziecka. Odbyły się również konkursy i akcje.
Konkurs "Książeczka dla braciszka i siostrzyczki"dla klas III, ekspozycja prac konkursowych na szkolnym korytarzu w gablotach.
Akcja "Czytanie na dywanie"w klasach IV- VIII oraz wystawa książkowa "Jesień dobra na czytanie" w bibliotece przy ulicy Ostrowskiej.