257309701 196734009193900 813771703618918315 n

 

W miesiącu październiku w bibliotece szkolnej z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych odbyło się szereg różnorodnych działań.
Uczniowie klas 0- III uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych mających na celu rozpropagowanie nawyku czytania, który pozytywnie wpływa na całościowy rozwój dziecka. Odbyły się również konkursy i akcje.
Konkurs "Książeczka dla braciszka i siostrzyczki"dla klas III, ekspozycja prac konkursowych na szkolnym korytarzu w gablotach.
Akcja "Czytanie na dywanie"w klasach IV- VIII oraz wystawa książkowa "Jesień dobra na czytanie" w bibliotece przy ulicy Ostrowskiej. 

Licznik odwiedzin

003318859
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
...
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystko
318
455
2481
3301673
18806
11162
3318859

Your IP: 18.97.14.80
2026-06-18 14:23

Liczba gości

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

RODO